foto: Bettina Rheims

erik / / Série
Fotila polonahé portréty pre Madonnu, Kylie Minogue či Claudiu Schiffer a jej fotografie zdobili titulnú stranu viacerých svetových módnych magazínov. Pozrite sa, ako vyzerajú jej pikantné portréty.

Francúzska fotografka Bettina Rheims sa netají tým, že miluje fotografovanie nahých tiel a považuje sa za fotografku „holej kože“. Jej kariéra začala v roku 1978, kde inde ako v striptízovom klube. Od tohto momentu nabrali udalosti rýchly spád.

Pri fotografovaní akrobacie striptérok kvôli svojej prvej exhibícii si uvedomila, ako ju táto téma napĺňa a rozhodla sa celý svoj život zasvätiť práve zachytávaniu polonahých ženských tiel. Počas svojej kariéry už stihla fotiť portréty pre mnoho veľkých svetových značiek z oblasti módy, ako sú Chanel alebo Lancôme. Vďaka tejto práci si ju vyhliadlo aj mnoho ženských celebrít, ktoré jej dali možnosť zvečniť ich polonahé telá na titulné strany medzinárodných magazínov. Spomedzi najväčších celebrít, ktoré sa postavili pred jej objektív, možno zmieniť ženy ako Madonna, Catherine Deneuver, Charlotte Rampling, Carole Bouquet, Marianne Faithfull, Kylie Minogue, Claudia Schiffer, Asia Argento a mnoho mnoho ďalších. Prinášame vám výber jej najpikantnejších a najodvážnejších fotografií.

Pozri aj: Ruský fotograf zachytáva krásu ženských tiel tak, ako ste ju doteraz nevideli. Do jeho čiernobielych fotografií sa zamilujete

instagram.com
0
Komentovať (0)