foto: Warner Bros., instagram.com/joshherdman

Spoznali by ste niektorých hercov zo starších filmov, ktoré ste radi pozerali pred desiatkami rokov? Niektorí sa zmenili na nepoznanie!

Väčšina známych hercov začínala vo veľmi nízkom veku. Ich prvé roly boli tak úspešné, že dnes patria medzi elitu. Niektorí sa však po čase vytratili a len málokedy ich môžeme vidieť v novinách alebo na nejakej fotke. Diváci si hercov často škatuľkujú, a preto sú veľmi prekvapení, keď po čase uvidia svojho televízneho hrdinu, ktorý vyzerá úplne inak. Toto je 15 hercov, ktorí sa v priebehu niekoľkých rokov zmenili na nepoznanie.

Robert Downey Jr. – Pound (1970) a Captain America (2016)

When you want pizza but you just ate pizza.

Posted by Robert Downey Jr on Dienstag, 27. Dezember 2016

Robert Donwey Jr. má herectvo v rodine. Práve vďaka tomu sa dostal do filmového sveta pomerne skoro. Už ako päťročný sa objavil vo filme Pound z roku 1970. Počas 40 rokov si získal srdce nejedného diváka.

Charlize Theron – Drsný a drsnejší (1996) a Snehulienka a lovec (2012)

instagram.com / instagram.com

Krásna blondínka Charlize Theron má na konte mnoho filmov. Medzi jej prvý sa radí film Drsný a drsnejší z roku 1996. Od tej doby sa herečka zmenila a vyzerá omnoho lepšie!

Arnold Schwarzenegger – Herkules v New Yorku (1969) a Terminátor Genisys (2015)

instagram.com / instagram.com

Medzi prvé filmy, ktoré nakrútil Arnold Schwarzenegger, sa radí aj Herkules v New Yorku. Arnold tu mal len 22 rokov a bola to pre neho brána do Hollywoodu. Za viac ako 45 rokov dokázal natočiť nespočetne veľa filmov vďaka čomu je dnes jedným z najlepších hercov.

Leonardo DiCaprio – Santa Barbara (1984-1993) a Zmŕtvychvstanie (2015)

"revenge is in god's hands.. not mine."

A post shared by @neurdie on

Mysleli ste si, že Leonardov prvý film bol Titanic? Zmýlili ste sa o pár rokov. Jeho prvé účinkovanie na televíznych obrazovkách bolo už v roku 1984, kedy sa stal súčasťou seriálu Santa Barbara. Ten sa nakrúcal už do roku 1993.

Mila Kunis – Baywatch (1989-2001) a Jupiter na vzostupe (2015)

Veľkou zmenou prešla aj herečka Mila Kunis. Začiatky jej kariéry odštartoval známy seriál Baywatch – Pobrežná hliadka, ešte v roku 1989.

Scarlett Johansson – Sever (1994) a Captain America (2016)

"Can any of you boys direct me to the Smithsonian? I'm here to pick up a fossil."- Natasha Romanoff (Black Widow), Marvel's "Captain America: The Winter Soldier" (2014)

Posted by Captain America on Mittwoch, 7. Mai 2014

O Scarlett sa vie, že vo filmoch sa objavovala už ako dieťa. V 90. rokoch si zahrala rôzne úlohy, ktoré jej pomohli dostať sa do svetového showbiznisu.

Lindsay Lohan – Pasca na rodičov (1998) a The Canyons (2013)

instagram,com / instagram.com

Na začiatku kariéry Lindsay Lohan si mnohí mysleli, že má dvojča. Bolo to najmä z toho dôvodu, že vo filme Pasca na rodičov hrala dve postavy – seba a svoju sestru. Práve tento film jej pomohol odštartovať kariéru, ktorá mohla byť naozaj veľmi dobrá. Niekoľko rokov sme však o Lindsay nepočuli, najmä kvôli problémom s alkoholom. Pomaly sa však vracia na plátna a vyzerá stále lepšie a lepšie.

Tom Cruise – Nekonečná láska (1981) a Mission: Impossible (2015)

Ethan's thinking hard about what to buy his friends for Christmas. If you're stuck too, order Mission: Impossible on DVD & Blu-ray from Zavvi: http://bit.ly/RogueNationSteelbook. Mission accomplished!

Posted by Mission: Impossible on Samstag, 12. Dezember 2015

Aj z Toma Cruisa sa vykľul omnoho lepší herec, ako sa zdalo na začiatku. Medzi jeho prvé filmy patrí Nekonečná láska z roku 1981, kde mal len 19 rokov.

Brad Pitt – Dallas (1978-1991) a Stávka na neistotu (2015)

Aren't. We. All. #TheBigShort

A post shared by The Big Short (@thebigshortmovie) on

Poznáte úplne prvý film, kde hral Brad Pitt? V skutočnosti to ani film nebol. Jeho prvé účinkovanie na televíznych obrazovkách bolo v seriáli Dallas.

Jessica Alba – Beverly Hills 90210 (1990-2000) a Drahá Eleanor (2015)

Známa herečka Jessica Alba si zahrala na prelome storočí vo veľmi obľúbenom seriáli Beverly Hills. Dnes je z nej naozaj dáma, čo potvrdzuje aj jeden z najnovších filmov.

Matt Damon – Mystic Pizza (1988) a Marťan (2015)

One love #mattdamon#themartian#mars

A post shared by Gian Giacomo Gualdoni (@gian_97_) on

Ak chcete vidieť, ako vyzeral Matt Damon pred niekoľkými rokmi, pozrite si film Mystic Pizza z roku 1988. Je to jeho prvá väčšia úloha.

Tom Hanks – Vie, že si sama (1980) a Hologram pre kráľa (2016)

Mnohí ľudia si myslia, že prvá úloha Toma Hanksa bol Forrest Gump. To však nie je pravda. Štrnásť rokov predtým, v roku 1980, si Tom zahral vo filme Vie, že si sama. Po ňom mal ešte zopár úloh, až kým neprišla osudová rola Forresta Gumpa, ktorá z Hanksa spravila jedného z najlepších hercov v histórií.

Jean – Claude Van Damme – Monako navždy (1984) a Pancake man (2015)

Striking a pose! #JCVD

A post shared by Jean-Claude Van Damme (@jcvd) on

Známy herec Jean-Claude Van Damme si zahral svoju prvú filmovú úlohu už v roku 1984.

Angelina Jolie – Lookin’ to Get Out (1982) a Pri mori (2015)

Find yourself. Lose yourself. #ByTheSea

A post shared by By The Sea (@bytheseamovie) on

Angelinu Jolie mnohí poznajú najmä z filmov Lara Croft. Tie jej priniesli svetovú slávu, no neboli to prvé filmy, v ktorých zahviezdila. Už ako dieťa hrala vo viacerých snímkach a to od roku 1982.

Josh Herdman – Harry Potter (2001) a MMA (2016)

Meno vám možno nič nehovorí, no Josh Herdman si zahral jedného z poskokov slávneho Malfoya v sérií filmov Harry Potter. Dnes by ste Herdmana len ťažko hľadali na televíznych obrazovkách. Viac sa mu zapáčilo bojovanie v klietke známe aj pod názvom MMA.

Pozri aj: 15 hercov, ktorí museli byť vo svojich filmových rolách tak, ako ich stvorila príroda

brightside.me
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy