foto: Twitter

Pravda o tom, ako sa v skutočnosti zaobchádza v mnohých leteckých spoločnostiach s batožinou, vyšla nedávno najavo.

Možno sa aj vám raz stalo, že ste využili služby leteckých spoločností, no neboli ste spokojní s úplne všetkým, čo ponúkali. Mnohokrát sa stáva, že ľudia dostávajú späť svoje kufre v dezolátnom stave, ktorý naznačuje, ako sa v leteckých spoločnostiach s batožinou zaobchádza. 

Vanessa Marsh nakrútila krátke video, ktoré neskôr zdieľala na Twitteri a ukazuje tak najhoršiu nočnú moru ľudí, ktorí zaplatili za svoje kufre či tašky vyššie čiastky. S batožinou sa totižto zaobchádza ako s kusom odpadu. Vo videu môžete vidieť pracovníčku leteckej spoločnosti, ktorá namiesto toho, aby kufre jednoducho poslala dolu, ich doslova zhadzuje.

Po tom, ako dosiahlo video od Vanessy cez 40-tisíc prezretí, spoločnosť Hawaiian Airlines sa ospravedlnila a sľúbila, že sa bude snažiť situáciu vyriešiť: „Dobrý deň Vanessa, je nám veľmi ľúto vidieť toto video a ceníme si vašu pozornosť. Spôsob, akým sa narába s batožinou nie je vôbec prijateľný a náš tím sa o vzniknutú situáciu postará. Ďakujeme.“

Bez komentárov však neostali ani ľudia, ktorí si video pozreli. Niektorí sa snažili obraňovať zamestnankyňu letiska tým, že má určite veľa práce a snaží sa ju urýchliť. Iní zas hovorili, že s batožinou sa takto bežne narába a nie je to nič, čo by malo ľudí prekvapiť. Väčšina ľudí však bola nahnevaná a pracovníčke uštedrili aj pár tvrdých slov.

Pozri aj: Vedci s novým tvrdením šokujú. Rodičia by mali učiť svoje deti nadávať a toto je dôvod prečo

boredpanda.com
Uložiť článok

Najnovšie články