Foto: TikTok-lol.ariee/Unsplash

Video z incidentu sa veľmi rýchlo stalo virálnym.

K incidentu prišlo počas letu 1774 spoločnosti American Airlines z Texasu do Severnej Karolíny. Psychicky labilná žena chcela uprostred letu otvoriť dvere na lietadle, čo mohlo mať fatálne následky, informuje web Insider.

Na sociálnu sieť TikTok sa krátko na to dostalo video od používateľa lol.ariee zachytávajúce záver potýčky. Môžeme na ňom vidieť ženu, ktorá je lepiacou páskou prilepená k sedadlu. Taktiež má prelepené ústa a zviazané ruky. Posádka takto zrejme chcela zabrániť ďalším ťažkostiam.

@lol.arieeso this happened on my american airline flight #waittilltheend #DFW #americanairlines #lawsuit #fypシ

♬ original sound – arieana mathena

Na palube vznikol chaos

K incidentu malo prísť približne hodinu od začiatku letu, keď sa posádka začala správať podozrivo. Nikto však nevedel, čo sa naozaj deje. Na palube zavládol mierny chaos, popisuje cestujúca. Ľudí upokojil až samotný pilot s vyjadrením, že je všetko v poriadku a nie je sa čoho obávať.

Jedna z letušiek počas pristávania nakoniec cestujúcim vysvetlila, že žena sa počas letu nervovo zrútila a chcela sa dostať z lietadla, čo jej samozrejme nebolo umožnené. Vraj kričala a bola agresívna. Na posádku fyzicky zaútočila a boli ju preto nútení prilepiť o sedadlo.

Samotná letecká spoločnosť reakciu svojich zamestnancov pochválila. Podľa autorky videa však bolo takéto konanie zo strany posádky nevhodné a situácia sa dala vyriešiť aj inak. Na letisku už čakala polícia a príslušné úrady.

0
Uložiť článok
Komentovať