Michal Blaško / / Lokál
Druhý ročník Miss Horehronie odštartoval svoju púť kastingami už 2.6.2017 v Brezne. Druhý kasting sa uskutočnil 18.6.2017 v Banskej Bystrici. Odborná porota s pomedzi uchádzačiek vybrala 10 krásnych Horehroniek, ktoré zabojujú o titul Miss Horehronie.

Už od začiatku nasadili finalistky a tím Miss Horehronie vysoké tempo a pustili sa do práce. Finálový večer je deň čo deň bližšie a naše krásne finalistky začínajú mať zaplnený kalendár termínmi. Fotografovanie, filmovanie, sústredenie….To všetko sa deje a plánuje. Počas jedného týždňa sa finalistky usmievali pred fotoaparátom aj kamerou hneď dvakrát. Náročné dni však zvládali s úsmevom na tvári, aj keď so značným vyčerpaním. Fotografovanie profilových fotiek, fotiek na billboard, či filmovanie spotov bol len začiatok krásnej a namáhavej cesty.

Keďže sa treba pripraviť na finále na 100% mladé slečny absolvovali dve sústredenia. Počas ktorých si nikto poriadne nevydýchol. Náročný program sústredení začínal skoro ráno a končil vo večerných hodinách. Catwalk, kurz líčenia, ale aj rôzne kondičné cvičenia na udržanie dobrej formy, ktorú budú potrebovať. Neskôr nasledovalo točenie videovizitiek, fotenie plaviek a množstvo hodín drilovania choreografií.

Projekt Miss Horehronie 2017 nieje len o kráse a móde, a preto sa finalistky zúčastnili aj charitatívnej prehliadky špeciálnych modelov, ktoré boli vytvorené deťmi zo znevýhodneného prostredia. Prehliadka sa konala pri príležitosti otvorenia novej vlakovej a autobusovej stanice v Banskej Bystrici. Charitatívny podtón Miss Horehronie bude pokračovať aj v spolupráci so značkou Bazzara. Výťažok bude venovaný NsP Brezno n.o.

O finálovú desiatku sa vzorne stará celý tím ľudí ako sú make – up artistky z Gosh Copenhagen, či kadernícke štúdio Adam Medveď. Ich pohyby sleduje aj Barbora Bakošová, I.vicemiss Slovensko z roku 2015, ktorá je ambasádorkou tohtoročnej súťaže krásy. Počas náročnej cesty ku galavečeru je všetko dokumentované a svetlo sveta uzrelo viacero spotov, o ktoré sa postarala firma Allvideo.

Aj vy máte možnosť ovplyvniť sľubnú kariéru minimálne jednej finalistky, a to hlasovaním za Miss Sympatia. Dajte hlas svojej favoritke a rozhodnite, ktorá z desiatky krásnych Horehroniek získa titul Miss Sympatia Horehronie 2017.

Pozrite si galériu finalistiek Miss Horehronie

Miss Horehronie 2017 vrcholí galavečerom 3. novembra 2017 v Aréne Brezno. Na finále nielenže spoznáte najkrajšiu slečnu Horehronia, ale uvidíte módnu show rôznych renomovaných dizajnérov a odevných značiek. Vystúpia poprední slovenskí interpreti ako Majk Spirit, Štefan Štec s Ľubicou Čekovskou a Kristína, ktorá sa stala miláčikom Horehronia aj vďaka piesni o našom krásnom kraji. Čaká Vás večer plný emócií, ktorým Vás svojim neopakovateľným humorom bude sprevádzať Lukáš Latinák. Veríme, že si nenecháte ujsť toto spojenie ženskej krásy, fashion show a skvelých vystúpení.

Official spot | Miss Horehronie 2017

Korunka krásy 👑 Miss Horehronie 2017 čaká na víťazku. Ktorá z 10-tich finalistiek si ju odnesie domov? Všetko sa dozvieme už 3.11.2017 v Aréne Brezno.#krasnehorehronky #misshorehronie2017 #beautyVyrobilo: ALLVIDEOTime-lapse: Filip Majerčík PhotographyŠaty: Viera Futáková – fashion designerMake up: GOSH Copenhagen SlovakiaVlasy: Adam Medved- Kadernícke Štúdio

Posted by Miss Horehronie on Dienstag, 5. September 2017

Viac informácií nájdete na misshorehronie.sk.

TS Miss Horehronie
0
Komentovať (0)