Foto: Pixabay

Ľuboš Belko / / News
Každý z nás v detstve miloval Lego.

Akoby aj nie, veď ide o geniálnu zábavu, ktorá vám okrem hodín kreatívnych stavieb poskytne aj perfektné zátišie pre epické súboje, parkovanie angličákov alebo jednoducho poslúži ako dekorácia. Teraz máte možnosť zamestnať sa priamo v tejto dánskej spoločnosti. A najlepšie na tom celom je, že nejde o nudnú prácu, ktorú presedíte v kancelárii alebo sa pri nej nadriete.

Pozícia s názvom Majster modelovej výstavby nespočíva v ničom inom, ako v tom, čo naznačuje jej názvov. Teda v stavaní Lega. Ročný plat predstavuje 30-tisíc eur, takže jachtu si síce nekúpite, no sťažovať sa tiež nemôžete. Horšia správa je, že na pozíciu sa už prihlásilo viac ako 5-tisíc ľudí a prácu z nich dostane len 22. Ak to však stále znie lákavo, dbajte na to, že amatérov v Legu nechcú.

Okrem toho, že musíte kreatívne myslieť, musíte poznať aj históriu spoločnosti a perfektne ovládať návody k stavebniciam. Pokiaľ však máte voči tejto hračke dostatok vášne, veríme, že to nebude najmenší problém. Uchádzať sa o prácu v anglickom Birminghame môžete na tomto linku.

Pozri aj: Ruská kráska sa dostala do väzenia so smartfónom. Odtiaľ uverejňuje šteklivé fotografie, ktoré sa okamžite stali hitom internetu

unilad.co.uk
0
Komentovať (0)