Foto: MaxiPixel

Z Letiska M. R. Štefánika pribudne nová letecká linka na Ukrajinu.

Letecký dopravca Wizz Air spustí od 30. októbra 2018 novú leteckú linku z Bratislavy do Ľvova. Spojenie bude k dispozícii 3 x týždenne – v utorky, štvrtky a soboty.

Wizz Air tak otvára z Bratislavy už druhú leteckú linku na Ukrajinu. V súčasnosti prevádzkuje štyri lety týždenne do hlavného mesta Kyjeva a z neho. Okrem Kyjeva zabezpečuje Wizz Air z Bratislavy aj lety do Skopje, Sofie, Varšavy a Londýna-Lutonu.

Dnes s radosťou oznamuje spustenie celkovo už 8. leteckej linky zo Slovenska – z Bratislavy do historického mesta na západnej Ukrajine – do Ľvova. Cestujúci si môžu letenky zakúpiť od dnes cez web Wizzair.com za ceny od 14,99 € za jednosmernú letenku vrátane všetkých poplatkov,“ oznámil Andras Rado z Wizz Air. Nová linka z Bratislavy podľa neho posilní záväzok dopravcu voči Slovensku, mestu a letisku Bratislava a podporí cestovný ruch oboch krajín.

Foto: pixabay

Wizz Air začal lietať z Bratislavy v roku 2016 a za 2 roky prevádzky sme prepravili už vyše 415 000 cestujúcich. Spolu na Slovensku prevádzkujeme v roku 2018 už 8 leteckých liniek a ponúkame v predaji kapacitu viac ako 670 000 sedadiel, čo predstavuje až 30-percentný ročný nárast,“ doplnil Andras Rado z Wizz Air.

Pozri aj: Šialený výpredaj leteniek Ryanairu iba dnes do polnoci. Za 9,98 eur si kúpite letenky do mnohých obľúbených destinácií

Najnovšie články