Foto: Instagram (getnakedaustralia)

Keď prekvapíte svoju drahú polovičku štipľavými zábermi, vo forme kalendára, ktorý ste nafotili v neľútostnej divočine, určite sa poteší.

Určite však treba dbať na to, či takúto polovičku naozaj máte. Je podstatné sa uistiť, že svoje nahé fotografie nešírite na internete, prípadne ich nezdieľate s osobou, ktorá o to nestojí. To vás môže dostať do naozaj prekérnej situácie. Brendan Jones svojej polovičke spravil kalendár, ktorého hlavnou hviezdou bol on sám. Veľa oblečenia síce na sebe nemal, no to bolo zrejme súčasťou posolstva. Daroval jej ho na Vianoce a pomenoval ho Get Naked Australia.

Takže áno, cielene Austrálčanov nabáda k tomu, aby sa vyzliekli. A nie len názvom svojho amatérskeho projektu. V súčasnosti odštartoval platformu, kde môže všetci protinožci šíriť svoje sporo odeté, prípadne nahé fotografie. Brendan je zdravotný pracovník, ktorý sa vo voľnom čase venuje turistike. Jeho výlety s kamarátmi sa zväčša nezaobídu bez vzniku nahých fotiek, ktoré postupne pribúdajú na instagramový účet tohto projektu. Ten už presiahol 200 tisíc sledovateľov. Niet sa čomu čudovať, jeho obsahom sú nahí ľudia.

"I am from Mexico City and I am currently living in Melbourne, Australia for the next months. I thought it would be great to send you a photo of myself taken in Tasmania a month ago when me and my mates decided to go naked and enjoy the freezing weather over there by only wearing a traditional latino hat : ) It was definitely a unique experience to be able to feel free and stare at such amazing and untouched landscape down there."⠀ ⠀ Thanks for sharing @omaroundplanet⠀ ⠀ ⠀ #getnakedaustralia #getyourassintonature #bodypositive #lovetheskinyourein #nakedfriends #nature #itsonlynatural #feelthefreedom #earth #hike #embrace #itsjustabum #normalisenudity #freethebooty #l4l #bodyconfidence #nakedadventures #nakedinnature

A post shared by Get Naked Australia (@getnakedaustralia) on

Pozri aj: Vodu kážu víno pijú. Ženy sa na sociálnych sieťach vzbúrili proti šikane a poukazujú na to, že muži často používajú na ich posudzovanie odlišný meter

designyoutrust.com
Príbehy
0
Komentovať (0)