Polícia v sobotu obmedzila na osobnej slobode 53-ročného muža pre vyhrážky o streľbe v uliciach Bratislavy. TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Silvia Šimková.
„V sobotu v čase o 10.00 h sme na linke 158 prijali oznam, ktorého obsahom mali byť výhražné informácie o streľbe v uliciach Bratislavy. Hliadka Pohotovostnej motorizovanej jednotky bola na ulicu Československých parašutistov vyslaná a obmedzila na osobnej slobode 53-ročného muža,“ spresnila.
Bol na mol opitý
U muža policajti namerali prostredníctvom dychovej skúšky 1,85 promile. „Momentálne sa nachádza v cele policajného zaistenia, kde s ním budú vykonané ďalšie procesné úkony. Vec je v štádiu objasňovania,“ dodala hovorkyňa.
Odporúčané články
Evel a Filip odišli do Bangkoku: Prvý mesiac sme strávili hľadaním bývania. Bez finančnej rezervy to nie je možné
Trichologička Lenka sa stará o vlasy a pokožku hlavy: Ľudia stále veria, že umývaním vlasy vypadávajú
Tomáš Baťa bol najväčším podnikateľom v histórii Československa: Zamestnancom dal vysoké platy, za chyby ich trestal
Radek pomáha ľuďom kúpiť nehnuteľnosť v Malage: Španielsko už nie je lacné, no kvalita života je tu skvelá
Pred 170 rokmi sa narodil génius Nikola Tesla: Miesto žien miloval holubicu, po podrazoch kopal kanály














Nahlásiť chybu v článku