co film

Keď pohár trpezlivosti pretečie, treba konať. Konať tak, ako by to nikto nečakal. Vezmite si napríklad Willieho, Joea a Ala. Dobrosrdečných Brooklynčanov, ktorých spája dlhoročné priateľstvo a v živote by nepovedali, že raz vylúpia banku.... Takisto by však nikdy nečakali, že banka okradne ich.

Takáto podlosť nenechá nikoho chladným. Dôchodkový a úverový systém im podrazili nohy a sú presvedčení, že nemajú čo stratiť. Na staré kolená v sebe objavia schopnosti majstrov zločinu a odhodlanie vstúpiť na šikmú plochu. Hodia sa do riskantných, neznámych a zvláštne vzrušujúcich vôd zločinu, prestrojení a útekov s plynom na podlahe. Navzájom si vytvoria alibi, premyslia dokonalú lúpež a sú rozhodnutí vziať si čo im patrí, aj keby to mala byť posledná vec, ktorú v živote urobia. Nič viac, nič menej.

Vo veľkom štýle je zábavná komédia, ktorá prezentuje hviezdne herecké schopnosti filmových veteránov: Morgana  Freemana, Michaela Cainea a Alana Arkina. Na plátne spolu vystupujú po prvý raz a vo vedľajších úlohách ich dopĺňajú výnimočné hviezdy Ann-MargaretChristopher Lloyd.

„Vo filme nájdete veľa zábavných scén. Ale situácia, v ktorej sa protagonisti ocitli, je reálna a zobrazená priamo a nemilosrdne. Myslím, že každého dojme pomyslenie na troch mužov, ktorí zrazu musia bojovať o prežitie. Bolo mi potešením pracovať s takými hollywoodskymi velikánmi a som si istý, že publiku sa bude páčiť“ – hovorí režisér Zach Braff.

Film uvidíte v kinách od 6.apríla.

Pozri aj: Nakrútil 1500 filmov a vystriedal 5000 sexuálnych partnerov. Zoznámte sa s najslávnejším pornohercom, ktorý sa svojmu povolaniu venoval 30 rokov

Continental Film
Príbehy
0
Komentovať (0)