Foto: Instagram (3.rd.street)

Ľuboš Belko / / News
Ľudia, ktorí sa narodili v 90. rokoch dobre vedia, o čom je reč.

A pre tých ostatných: Crash Bandicoot je snáď to najlepšie, čo ste si kedysi mohli zahrať na Playstation. V dnešnej dobe next-gen hier už zrejme nepôsobí tak lákavo ani zaujímavo, no svojho času išlo o tú najexkluzívnejšiu chuťovku. Spomínate si ešte na toho jedného kamaráta, ktorý mal doma „plejko“ a všetci sme ho navštevovali, aby sme si mohli zahrať Need For Speed alebo Laru Croft? V kolekcii hier tohto človeka predsa nemohla chýbať ani taká legenda akou je Crash Bandicoot.

Spoločnosť Activision, ktorá Crasha distribuuje zistila pred časom, že po skákajúcom hrdinovi je stále obrovský dopyt. Keď pred rokom vydala kolekciu hier z tohto univerza pod názvom Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, ktorá dostala update na Playstation 4. Hra obdržala veľmi priaznivé recenzie od kritikov aj od hráčov. Nie je tak divu, že spoločnosť chce vo svojej činnosti pokračovať a dať ľuďom to čo chcú. Ďalšieho Crasha.

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy - 183528

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy skončila ako najpredávanejšia hra za rok 2017 vydaná exkluzívne na Playstation. Podľa toho, čo uvádza časopis Licensing Source Book Europe, by sme sa mali dočkať novej hry z tohto sveta už budúci rok a mimo toho sa dostane N. Sane Trilogy aj na Nintendo Switch a počítače. Spoločnosť Activision si tiež vytvorila 5 ročný plán, ktorý zatiaľ nie je známy, no minimálne z jeho existencie dokážeme posúdiť, že pre nás chystajú hromadu nového materiálu. Nového Crasha sa teda môžeme dočkať už na budúci rok.

Aj napriek tomu, že dnes máme prístup k moderným hrám ako Far Cry, Wolfenstein či najnovší titul hier Need For Speed s názvom Payback, stále musíme uznať, že Crash má svoje osobité čaro a chceme ho opäť vidieť na výslní. Či už ste fanúšikom tohto dobrodružného lišiaka alebo nie, je na ceste späť a jeho fanúšikovia sa rozhodne majú na čo tešiť.

Pozri aj: Sex, násilie a nahota. Špionážny thriller Red Sparrow s oscarovou Jennifer Lawrence sa natáčal v tomto slovenskom meste

ladbible.com
0
Komentovať (0)