Foto: TomGrantham/eBay

Zmeniť starý autobus na obytný dom stojí menej, než by ste si mysleli.

Karavan či príves je v dnešnej dobe poriadne drahá záležitosť, no aj tak mnohí po dome na kolesách túžime. Tento párik však dostal skvelý nápad a premenil starý 23-ročný autobus na obytné auto so všetkým, čo k tomu patrí. 

Tom Grantham a jeho partner Kay Barnes si kúpili starý autobus na eBayi len za 1 200 libier. Potom minuli ďalších 10-tisíc, aby ho mohli kompletne prerobiť. V autobuse tak pribudli tri manželské postele, malá kuchyňa, sprcha, toaleta a dokonca aj kozub. K nápadu prerobiť starý autobus pritom prišli úplnou náhodou: „Kay a ja sme hľadali nejaké obytné auto a našli sme autobus. Povedali sme si prečo nie?

Podľa ich slov je na rodinné dovolenky ako stvorený. Keďže majú tri malé deti, často cestovali po Veľkej Británii, Francúzsku a Belgicku. Majú však za sebou aj jeden nie práve príjemný výlet. Počas jednej z ciest po Švajčiarsku im prestal fungovať motor. „Polícia nám podľa tamojších zákonov zobrala pasy, aby sme nemohli odísť. Musel som volať priateľovi, aby nás prišiel odtiahnuť,“ hovorí Tom.

Pozri aj: Slovenský karavan sa chystá spôsobiť revolúciu na trhu. Mezonet na kolesách sa začne predávať tento rok a jeho cena je viac ako priaznivá

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )