Vo Vysokých Tatrách napadol prvý sneh. Snehová pokrývka zatiaľ výrazná nebola, no budúci týždeň by mohlo predbežne napadnúť aj niekoľko centimetrov.
správy od nás budete mať ako prví.
Naše územie sa uprostred tohto týždňa dostalo do chladnejšieho prúdenia, ktoré prinieslo ochladenie prakticky na celé Slovensko. Spoločne s ochladením klesala aj nulová izoterma, ktorá priniesla do oblasti Tatier aj prvý sneh. Končiare Vysokých Tatier poprášil prvý sneh, ktorý môže byť pre turistov veľmi zradný.
Snehu v Tatrách pribudne
V nasledujúcich dňoch sa očakáva, že snehu by mohlo byť o čosi viac. Ochladenie nás čaká už počas soboty a môže so sebou priniesť aj nejaké snehové zrážky, no výraznejšie ochladenie nás čaká budúci týždeň.
Maximálne teploty nebudú na našom území stúpať nad hranicu +20 °C a na hrebeňoch Tatier by malo aj mrznúť. Okrem ochladenia dorazia budúci týždeň aj zrážky a tak sa očakáva, že najvyššie polohy Vysokých Tatier opäť popráši čerstvý poprašok.
„Je likvidačná, nefér a môže znamenať koniec,“ tvrdia podnikatelia: EÚ zaviedla prísnu legislatívu, petíciu podpísalo 65 200 ľudí
Bývala som 4 roky v Amerike: Za menšiu garsónku sme platili 900 eur, bežný nákup v potravinách stál 130 eur
Neholila si podpazušie a nefajčila. Madonna sa stala obeťou znásilnenia, kritizujú ju, že sa oblieka nevhodne
Film Deep Throat stál za zrodom porna, ľudia naň chodili do kina: Herečku do sexu nútili, zarobil 600 miliónov
Woodstock mal byť zlatou baňou, skončil napokon v strate. Legendárny festival sa ale stal kultom, ktorý už nič neprekoná
Na každé 3 metre pripadá jeden mŕtvy robotník. 81 kilometrov dlhý Panamský prieplav je veľkolepou stavbou ľudstva
Žena zabila svoje 3 deti, lekári problém prehliadli: Ide o jeden z najsmutnejších prípadov v histórii krajiny













Nahlásiť chybu v článku