Foto: Pexels

Podvádzanie svojho partnera nie je nič, čím by ste sa mali chváliť. V skutočnosti je v týchto dňoch veľmi častý problém.

A tým pádom aj veľmi častý dôvod rozchodu. Niektorí ľudia si jednoducho nemôžu pomôcť. Tento problém je rozšírený po celom svete. A nie je ani žiadnou novinkou, aj napriek tomu, že konzumná spoločnosť je čoraz viac prepchatá, nikdy nemá dosť. Tentoraz nehovoríme len o produktoch, reč je ľuďoch. Koho by ste tipovali? Američania to aj napriek svojej početnosti nie sú. A nie je to ani Veľká Británia, Francúzsko či Taliansko.

Aj keď posledná možnosť by bola zaujímavým tipom. Veľa vína, dobrého jedla, krásnej prírody a temperamentu by mohlo v Talianoch prebudí aj túžbu po prelietavosti. Ale tak to nie je. Tí na to už zrejme nemajú čas. Podľa prieskumu je nevera najkritickejšia v Škandinávii. Domov IKEA, veľkých vlnených svetrov a najlepších kriminálnych filmov, je zároveň aj regiónom s najväčšou mierou nevery. Konkrétnejšie sa na špičku vyšplhalo Dánsko, v ktorom sa až 46% ľudí zaradených do prieskumu priznalo k nevere.

Pixabay

Hneď za Dánskom sa umiestnilo Nórsko so svojimi 41% ľudí v manželskom zväzku, ktorým je to, čo majú doma, stále málo. Island a Fínsko sú v tesnom závese s 39% a 36% neverníkov. V skutočnosti, keby medzi vašimi známymi bolo 10 manželských párov zo Škandinávie, štatistika hovorí, že minimálne štyria z týchto ľudí podvádzajú svoju drahú polovičku. Ak ich však skutočne poznáte, určite nič podobné nevyťahujte na najbližšom spoločnom stretnutí. Táto štatistika sa však, netýka len manželských párov. Na tomto temnom, studenom severnom mieste je tiež veľmi populárny sex na jednu noc.

Pexels

Minimálne dve tretiny ľudí zaradených do prieskumu s akýmkoľvek pôvodom malo, či stále má, nejakú aféru. Podľa záveru štúdie 44% slobodných ľudí holduje nezáväznému sexu. Prieskumu sa však nevyhli ani iné krajiny. Zistilo sa, že v Grécku si veľké množstvo ľudí nevie predstaviť svoj milostný život bez análneho sexu, zatiaľ čo ľudia v Indii sú najvernejší. Tieto zistenia boli výsledkom trojmesačného prieskumu, kedy boli zozbierané vedecké aj nevedecké informácie. Ako Slovákom sa nám môže uľaviť, že sme sa nezaradili do žiadnej bizarnej štatistiky.

Pozri aj: Radšej sa im vyvarujte. Tieto tri typy ľudí majú najvyššiu pravdepodobnosť, že vás vo vzťahu podvedú

indy100.com
Príbehy
0
Komentovať (0)