Foto: Warner Bros. Television Distribution

Máme sa na čo tešiť.

Teória veľkého tresku je už v súčasnosti viac menej legendou. Žijúcou legendou, keďže sa ešte stále vysiela. Žiaľ však už nie nadlho, pretože to, čo momentálne máme možnosť vidieť na televízii CBS, je posledná séria. Väčšina sitcomov, ktoré sa na obrazovky aj dostane, skončí krátko po prvej sérii. Aby sa udržali, musia byť skutočne veľmi intenzívne sledované.

To bol našťastie aj prípad Teórie veľkého tresku, keďže sa uchytila. A to aj napriek tomu, že jej prvá séria bola skrátená na 17 epizód z dôvodu štrajku hollywoodskych scenáristov. Tento seriál je stále veľmi frekventovane sledovaný a televízii CBS zarába slušné peniaze. Práve preto chcela s tvorcom, Chuckom Lorrem, vystaviť zmluvu na minimálne ďalšie dve série.

Sheldon robí problémy

Herec Jim Parsons, ktorý stvárňuje Sheldona, však už viac v seriáli nechcel pokračovať, a preto je vysielaná 12. séria tou poslednou. Bez tejto postavy by udalosti v seriáli celkom prišli o svoju chémiu, a tak sa pomaly, ale isto blíži jeho koniec. Stále sa však máme na čo tešiť. Mimo toho, že Chuck Lorre tvorí Teóriu veľkého tresku a má za sebou aj mimoriadne úspešný seriál Dva a pol chlapa, venuje sa aj seriálu Young Sheldon.

Warner Bros. Television Distribution

Prepojené epizódy

Young Sheldon sleduje osud Sheldona v čase jeho dospievania. Nie je však natočený na spôsob sitcomu, ale má viac filmový nádych. Stále však ide o komediálny počin, ktorý je veľmi úspešný. V našich končinách ho môžete aktuálne zachytiť na televízii HBO. Podľa portálu EW sa Chuck Lorre chystá prepojiť v poslednej sérii Teórie veľké tresku tieto dva seriály.

Warner Bros. Television Distribution

Postavy, ktoré poznáme z obsadenia Young Sheldona uvidíme v poslednej sérii sitcomu. Ako sem budú zapadať nie je jasné, pretože Sheldonove detstvo sa odohrávalo v 80. rokoch. Mohlo by tak ísť o flashback, avšak v tomto prípade by nás tvorcovia pripravili o konfrontáciu postáv. S najväčšou pravdepodobnosťou tak pôjde o Sheldonov sen, kde sa stretne so svojim detským ja a zosnulým otcom.

O prepojení seriálov zatiaľ nepoznáme žiadne ďalšie detaily. Televízia CBS si ich stráži veľmi prísne, a tak sa zatiaľ môžeme len domnievať, ako to celé dopadne. V každom prípade sa však stále máme na čo tešiť.

screenrant.com
Príbehy
0
Komentovať (0)