Foto: Instagram (richkidstirana)

V poslednej dobe Instagram zaplavili účty, ktoré sledujú finančne náročný životný štýl mladých ľudí.

A títo mladí ľudia si nie vždy dokážu vážiť to čo majú, pretože takmer spravidla ide ľudí, ktorí si na svoj majetok nezarobili vlastnými rukami. Tentokrát sa pozrieme na účet s názvom Rich Kids Of Tirana. Ide o hlavné a najväčšie mesto Albánska. Áno toho istého Albánska, ktoré bolo na konci 70. rokov politicky aj ekonomicky najizolovanejšou krajinou Európy. Ako to vyzerá, v súčasnosti sa na území tejto krajiny ľudia nemajú až tak zle. Teda apsoň niektorí.

A o tom svedčia aj fotografie, ktorými sa neštítia popýšiť mladí Albánci na sociálnych sieťach. Napríklad tu máme (pravdepodobne) atraktívnu blondínku, ktorá má značné problémy v tom, aby len v nohavičkách pozbierala svoje rozsypané peniaze, ktoré postupne ukladá do športovej tašky. Na užívaní zarobených peňazí skutočne nie je nič zlé. Tieto účty však len vzbudzujú u tínedžerov choré ambície, ktoré sa nevzťahujú na úspech, ale na materializmus. A preto, aj keď je takéto bohatstvo závideniahodné, určite si vieme predstaviť aj lepší spôsob reprezentácie.

Pozri aj: Facebook a Instagram im už nestačí. Deti z bohatých rodín majú novú sociálnu sieť. Za jej vytvorením stoja mladí Slováci!

thesun.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)