businessinsider.com

Romana Dorotovičová / / Lokál
Ako dať viac najavo svoju finančnú situáciu? Zdieľaním svojich nových drahých hodiniek na sociálnych sieťach, samozrejme. Avšak nie na tých globálne známych. Na svete je nová sociálna sieť pre bohatých. Registračný poplatok pre užívateľov je cca 1000€ mesačne!

Nemusíme si klamať o tom, že sa radi sem-tam pochválime nejakou novinkou na našich profiloch na rôznych sociálnych sieťach, ktoré už niekoľko rokov hýbu svetom. Deťom z lepšie situovaných rodín však už tieto siete nestačili. Skupina Slovákov vytvorila sociálnu sieť Rich Kids špeciálne pre túto mládež. Novinky o svojom materiálnom spôsobe života môže však zdieľať len limitovaný počet užívateľov. Členský poplatok za vedenie konta na tejto sociálnej sieti je totiž až 1000€.

richkids.life
richkids.life

Hoci má sieť Rich Kids niekoľko tisíc odberateľov, aktívnych užívateľov je podstatne menej. Bežný odberateľ síce príspevky bohatých detí vidí, nahrávať a zdieľať svoje zážitky prostredníctvom fotografií už nemôže. Za celým projektom stojí skupina mladých Slovákov na čele s výkonným riaditeľom Jurajom Ivanom. Prvým registrovaným členom bol Emir Bahadir, známy iba 24-ročný milionár z New Yorku, ktorý svoje príspevky zdieľal aj cez iné sociálne siete.

 

 

miamiherald.com
miamiherald.com
interez.sk, (romana Dorotovičová), thenextweb.com


Komentovať (0)