Foto: Volkner Mobil

Ľuboš Belko / / News
Keď počujete slovo karavan, čo sa vám vybaví ako prvé?

Bicykel na zadnom nárazníku, leto pri vode či halda komárov číhajúcich za oknom? Tieto asociácie nie sú úplne vedľa, avšak v prípade tohto krásavca, by sa vám skôr mali vybaviť bankovky zapadnuté pod vankúšmi, drahé materiály a hybridné BMW v batožinovom priestore (celkom vážne). Nemecká spoločnosť Volkner Mobil vytvorila najnovší model svojho karavanu pod radovým označením Performance S.

V podstate ide o 5 hviezdičkový hotel, ktorému nechýba nič okrem chyžnej a kontinentálnych raňajok. Dokonca má aj voliteľný výhľad, to je však predpokladateľné, keďže ide o dom na štyroch kolesách. Okrem kúpelne so záchodom, sprchovacím kútom s kúrením, má karavan kuchyňu s kompletným vybavením, interiér je pokrytý kožou a drevom a aby toho nebolo málo, v podvozku sa skutočne nachádza malá garáž, do ktorej vopcháte čokoľvek od Tesly až po BMW i8.

Ak máte niekde pohodené extrémne množstvo peňazí, neviete čo s nimi a na charitu ste tento mesiac prispeli už sedemkrát, Perfomance S od Volkner Mobil by mohla byť tá pravá voľba pre vás.

Pozri aj: Slovenský karavan sa chystá spôsobiť revolúciu na trhu. Mezonet na kolesách sa začne predávať tento rok a jeho cena je viac ako priaznivá

boredpanda.com
0
Komentovať (0)