Foto: IMDB (Pixar)

Toy Story 4 má konečne známy dátum premiéry.

Tak skoro to síce nebude, no keďže od posledného dielu ubehlo už osem rokov, jeden rôčik navyše nás už skutočne nezabije. V poradí 4. pokračovanie Boja hračiek zavíta do amerických kín 21. júna 2019, v podobnom, ak nie rovnakom čase, ho môžeme čakať aj u nás. Na konci posledného dielu odišiel Andy na vysokú a Woody s Buzzom skončili u jeho susedy menom Bonnie.

John Lasseter, ktorý režíroval prvé dva, mimoriadne úspešné diely, si vezme do parády aj ten najnovší. Vráti sa aj autor pôvodného soundtracku, Randy Newman. Viac informácii však žiaľ štúdio Pixar do sveta nevypustilo. O plánovanej premiére informovalo v piatok večer na oficiálnej facebookovej stránke Toy Story.

Pokračovanie sa však nestrelo u fanúšikov s úplným pochopením. Väčšina z nich verí, že prvé tri diely stačili a trojka celú sériu veľmi pekne uzavrela. Peniaze však stále zostávajú peniazmi a tak nám ostáva dúfať, že séria nebude naďalej silená, ako tomu bolo v prípade Shreka alebo stále je v prípade Pirátov z Karibiku. Pixar spolupracuje s Disneym, ktorý síce stojí za Pirátmi, no ako zo skúsenosti vieme, štúdio, ktoré svetu dalo Nema a Wall-Eho, vždy veľmi dobre vie, čo robí. S pokračovaním Príšeriek s.r.o. nepokazilo vôbec nič, takže sa výsledkom necháme prekvapiť. Aký je váš názor na pokračovanie tejto série?

Pozri aj: Od Priateľov až po Teóriu veľkého tresku. Tieto fakty o vašich obľúbených seriáloch prekvapia aj ostrieľaného fanúšika

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať