foto: Som pesimista

Ľuboš Belko / / Lokál
Myšlienka tejto stránky vznikla po ukončení vzťahu. To však dopomohlo k vzniku originálnej tvorby.

Som Pesimista je stránka, ktorú tvoria dvaja chalani. Na svet sa pozerajú skôr reálne a preto ich práca môže miestami pôsobiť naozaj negatívne. Je tomu skutočne tak? V živote každý pozná situáciu, kedy jednoducho nedokáže byť veselý a musí myslieť negatívne. Okolnosti totiž nie vždy povoľujú pozitívny pohľad na vec. A nejako podobne vznikla aj táto stránka.

To však z jej tvorcov ani fanúšikov nerobí pesimistov. Hovoríme skôr o vtipnej forme upozornenia na realitu. Uznajte, že pokiaľ by stránka niesla názov Som Realista, ani zďaleka by nekládla taký dôraz na vec. Inšpiráciu chalani čerpajú z náhody. „Pôvodné citáty boli presne mierené na moju bývalú frajerku. Keďže stránku lajkla tak som mal istotu, že to uvidí, možno sa zamyslí a vzťah sa mi ešte podarí zachrániť.“ Podľa slov autorov sú to skôr nezáväzné rozhovory na káve, ktoré stránku kŕmia kvalitným obsahom.

Pokiaľ vás zaujíma viac určite navštívte ich stránku a nechajte sa uniesť vlnou pesimistických myšlienok, ktorá vás pobavia, no niekedy aj utvrdia v tom, aký život naozaj je. Môžete ich sledovať na Facebooku aj na Instagrame.

Pozri aj: Som Idealista: Mladí Slováci vás svojimi myšlienkami presvedčia o tom, že žiť život idealistu je oveľa krajší

Som Pesimista
0
Komentovať (0)