foto: Pixabay

Spozorovali ho hneď na niekoľkých miestach.

Matej Sajfa Cifra, ľuďmi milovaný, nenávidený alebo ignorovaný (človek?), ktorý oslovil všetky generácie. Multitalentovaný takmer štyridsiatnik z ničoho nič ovládol slovenskú internetovú scénu aj bez výzoru chlapca leta. Čo stojí za jeho neobyčajnosťou? Sú to oči, pes, manželka alebo niečo úplne iné?

Sajfa

Vlogy z inej dimenzie

Sajfa je dôkazom toho, že každý má v živote nádej zabodovať na slovenskej scéne aj bez rapového albumu, či symetrickej tváre. Z moderátora v rádiu sa za pár rokov stal YouTuber, ktorý chtiac-nechtiac prebil celú kinder youtubovú scénu. Na všetko mu pritom stačil len amatérsky iMovie a fúzatá kamera. Za nejaký čas, už slovenský internet dostával pravidelnú dávku vlogov porovnateľných s tvorbou vlogera svetovej úrovne Casey Neistata.

Lvl lama

Zatiaľ, čo veľké komerčné televízie stavajú obrovské štúdiá s technikou za milióny, Sajfovi stačia na postavanie svojho virtuálneho impéria playko, gauč, kamera a šikovný editor. Sajfovu výnimočnosť potvrdzuje aj fakt, že dokázal vytvoriť youtubový program hosťujúci osobnosti typu Braňo Mojsej, Gizka Oňová či Majster N. Z každého hosťa pritom aj bez scenára vyťaží informácie ako nikto iný.

Šíri rádiové vlny

Sajfa začal pôsobiť v rádiu ešte predtým, ako sa veľké percento jeho súčasných fanúšikov vôbec narodilo. Ľahko a rýchlo len prostredníctvom éteru sarkastickou poznámkou s prehľadom odstaví kohokoľvek. Taktiež je jediným moderátorom z rádia, vďaka ktorému už všetci vieme, kto je Truhlík, a teda aj na koho v športke určite nevsadiť.

Sajfa

Asi nespáva..

Sajfa

Rádio, moderovanie, lvl Lama, vlogy, reklamy, či bežecké maratóny. Niekedy sa zdá, že Sajfov deň musí mať viac ako 24 hodín. Ako inak by sme si potom mohli vysvetliť, že zvláda viac vecí ako priemerný Slovák za týždeň. Zabudni na motivačné knihy a kurzy proti prokrastinácii, jednoducho sa inšpiruj Sajfom.

Sajfa

Mimozemský výzor

Určite si si všimol, že v poslednom čase sa po Slovensku pošepkáva, že Sajfa môže mať korene aj na inej planéte. S touto tézou prišla ako prvá Tatra banka, ktorá zahájila poctivý prieskum. A urobila dobre. Sajfa sa pridal do jej radov. Čo však budeš mať z toho ty?

Pravda je taká, že 30 eur a možnosť byť konečne hrdým majiteľom zlatého iPhonu 7, MacBooku alebo dronu, na ktorý by si inak šetril pár rokov.

tatraacademy.sk

Stačí, keď splníš 5 jednoduchých Sajfových úloh na tatraacademy.sk a založíš si zadarmo Študentský účet v Tatra banke. Potom sa ti naň pripíše 30 € a navyše dostaneš aj Golden Ticket s unikátnym kódom. Iba vďaka nemu môžeš vojsť do Secret Room a súťažiť o skvelé ceny hodné trendsetterov dnešnej doby.

Máš na to však už len 6 dní, tak využi túto ojedinelú príležitosť, kedy dostaneš na Slovensku niečo zadarmo. Stačí kliknúť na tatracademy.sk.

PR Tatra Banka
Príbehy
0
Komentovať (0)