Foto: Skittles

katka / / News
Počas júna prišlo Skittles o svoju dúhu. Kúpiť si tam môžete limitované čierno-biele balenie.

Obľúbené cukríky Skittles sa tento mesiac, aspoň v Británii, zmenili. Nadoj dúhu, ochutnaj dúhu už zrejme neplatí, pretože dnes by ste na nich nenašli ani stopu farby, ktorou boli obľúbené cukríky populárne. Má to však svoj dôvod – Skittles sa rozhodli podporiť LGBT komunitu, a preto ich dúha na celý mesiac zmizne.

Minulý rok rovnako podporili dúhový víkend v Londýne a ich farebné balenia sa tak na chvíľu stali čierno-bielymi. To isté urobili aj tento rok – v čierno-bielom obale nájdete biele cukríky a všetky chute sú rovnaké.

Príspevok, ktorý zdieľa @emzielouu,

Tento rok v mnohých obchodoch používajú slogan „Počas dúhového pochodu záleží len na jednej dúhe. Aby sme ukázali podporu, vzdali sme sa tej našej“. Od spoločnosti je to veľmi odvážny krok. Okrem toho aj peniaze, ktoré získajú za limitovanú edíciu, darujú charite.

Dúha je symbol pochodu, no zároveň sa spája aj so Skittles. Preto sme sa opäť na znak podpory vzdali našej. Za túto kampaň sme minulý rok dostali mimoriadne pozitívnu spätnú väzbu, preto sme to chceli skúsiť znova,“ vyjadrila sa spoločnosť Wrigley vyrábajúca Skittles. Ľuďom sa táto myšlienka páči aj preto, že nie je veľa spoločností, ktoré by takto otvorene oslavovali rovnosť medzi ľuďmi.

Pozri aj: Homosexuálni manželia čakajú prírastok do rodiny. Neobvyklé tehotenstvo si však užíva muž

ladbible.com
0
Komentovať (0)