foto: lawson_portraits/instagram

katka / / News
Homosexuálni manželia očakávajú najkrajší zázrak prírody.

Dvom homosexuálnym mužom sa podarilo niečo, po čom túži viacero párov. Trystan Reese a Biff Chaplow očakávajú vytúžený prírastok do rodiny. Transgender Trystan by mal toto leto porodiť svojho prvého syna. Manželia už teraz vychovávajú dve deti Riley a Hailey, ktoré si adoptovali v roku 2015 a naplno si užívajú všetky klady aj zápory tehotenstva.

Otehotnieť sa mi však nemuselo podariť. Trystan minulý rok prišiel o svoje dieťa v šiestom týždni. Pôvodne chceli rok počkať, no vzhľadom na komplikácie spojené s vynechávaním testosterónu sa rozhodli, že na nič čakať nebudú.

Trvalo im to dlhšie ako v prvom prípade a obávali sa, že svoju jedinú šancu už premeškali. No po šiestich mesiacoch sa Trystan zobudil na ranné nevoľnosti. Po tom, čo Biff odviezol deti do školy, si urobil tehotenský test, ktorý jednoznačne potvrdil dobré správy.

Tentokrát už nenastali žiadne komplikácie, no po prvom potrate boli poriadne vystrašení, a preto počas prvých dní dbali aj na najmenšie detaily. Trystan sa neustále vážil a počas ďalších týždňov si robil ďalšie tehotenské testy.

Biff a Trystan sa dostali do povedomia ľudí už v roku 2011, keď dostali do opatery deti Biffovej sestry, ktoré jej pre zneužívanie boli odobrané. Riley a Hailey si vytrpeli svoje pri svojich biologických rodičoch, no vďaka Biffovi a Trystanovi sú zdravé, šťastné a milované.

Pozri aj: Muž mal tak obrovské brucho, že vyzeral ako tehotný. Lekári z neho následne vyoperovali 13 kg ťažký objekt

dailymail.co.uk
0
Komentovať (0)