Foto: Good Girls Company

Plán to bol dobrý. Škoda, že podnikatelia, ktorí sa doňho pustili, akosi nepomysleli na to, že činnosti, ktoré propagujú sú nelegálne.

Pred časom sme vás informovali o spoločnosti Good Girl Company, ktorá propagovala neobmedzený sex, drogy a alkohol v cene lístka. Táto istá spoločnosť zastrešuje aj rezort, ktorý má v ponuke tie isté služby.  Kampaň spoločnosti znela jednoducho a (pre niekoho možno) lákavo: Luxusná loď plná prostitútok hľadá 30 „odvážnych“ chlapov, ktorí by sa chceli zabaviť.

Ubezpečujeme vás, že už hľadanie skončilo, pretože kolumbijská vláda tento projekt neodklepla. Ich oficiálna stránka síce tvrdí niečo iné, ale do toho už nevidíme.

Good Girls Company

Spoločnosť by mala mužom zabezpečiť letiskový transfer, krásky ich privítajú poriadnym sexuálnym večierkom na uvítanie, ktorého sa môže zúčastniť každý hosť. Na druhý deň dostane každý klient možnosť stráviť sladkých 90 minút v spoločnosti šestnástich dievčat. Ak ešte nebudú mať dosť, na tretí a štvrtý deň sa môžu zúčastniť nezabudnuteľnej párty na luxusnej jachte určenej pre sto ľudí. A to všetko s jedlom, alkoholom, drogami, „slečnami“ a Dj-om. Problém je, že prostitúcia je v Kolumbii zakázaná.

Starosta kolumbijského mesta Cartagena, Sergio Londoño Zurek predniesol svoje znepokojenie aj na Twitteri. „Nemôžeme akceptovať, že nás chcú predávať, ako sexuálnu destináciu. To nie je typ turizmu, ktorý reprezentujeme.“ sťažoval sa Zurek. Kolumbijské ministerstvo vnútra prehlásilo, že oficiálne povolenie pre párty odohrávajúcu sa v okolí ostrova  Cartagena nebude schválené. „Toto podujatie neakceptuje zákony proti sexuálnym trestným činom a pornografii, a preto nedostane povolenie.

Good Girls Company

Je nám jasné, že aj napriek tomu, že takáto párty nie je zrovna spoločensky akceptovaná, mnoho mužov by sa nechalo nahovoriť. Problém je však v tom, že pokiaľ niečo nie je legálne, netreba tomu podliehať, nech to znie akokoľvek lákavo.

Pozri aj: Ako bude vyzerať svet do roku 2050? Toto sú udalosti, ktoré zmenia náš svet od základov

indy100.com
Príbehy
0
Komentovať (0)