Foto: Pixabay

Hodnota jediného Bitcoinu sa v tejto chvíli pohybuje nad sumou 16-tisíc dolárov.

V prepočte teda ide o zhruba 14-tisíc eur. Vynásobte si to tisíckou a dostanete číslo, ktoré vám v prepočte ponúka táto lotéria. Výhru v hodnote 14 000 000 môžete získať veľmi ľahko. Čítate správne, výhra 1000 BTC sa rovná hneď štrnástim miliónom. Napriek tomu, že je v súčasnosti  obchod s bitcoinom považovaný za vysoko rizikový, pokiaľ sa vám v rukách ocitne takéto množstvo peňazí, určite by ste nemali váhať a s radosťou ho prijať.

Síce to nie je najlepšia správa pre gemblerov, keďže ide o skutočne slušný obnos, no pokiaľ nejakého poznáte, nemusíte sa obávať. Lotéria bola spustená iba v Írsku spoločnosťou s názvom Lottoland. Výhra kryptomeny znie určite lákavo, no spoločnosť sa stretla s veľkou vlnou kritiky, keďže bitcoin zažíva éru krízy. Tá síce nie je celkom oficiálna, pretože jeho hodnota stále rastie a to čoraz závratnejším tempom.

Bitcoin "Blockchain" Necklace

Na druhej strane však všetky prognózy tvrdia to isté. Bitcoin sa nafukuje ako balón, ktorý čoskoro praskne. Na začiatku tohto roka mal hodnotu 1000 dolárov, zatiaľ čo na začiatku tohto mesiaca to bolo 10 000 dolárov. Počnúc dnešným dňom je to takmer 17 000 dolárov a preto má väčšina ľudí veľké pochybnosti vo vytrvalosti bitcoinu. Ako sme už však zmienili takáto výhra napriek nepriaznivým predpovediam určite ešte stále nie je 1000 bitcoinov na zahodenie. Súťažiaci budú môcť tipovať 6 čísel zo 49 a šanca na víťazstvo tak bude 14 miliónov k jednej. Veľa šťastia!

Pozri aj: Predpoveď na rok 2018: Bitcoin bude stáť 60-tisíc a Apple predbehne spoločnosť, o ktorej ste nikdy nepočuli. Čo všetko nás ešte čaká?

news.bitcoin.com, irishtimes.com
Príbehy
0
Komentovať (0)