Letecká spoločnosť Ryanair spustila limitovaný výpredaj leteniek do viacerých európskych destinácií. Ceny štartujú na necelých 6 eurách a dostať sa z Bratisalvy budete môcť do Kyjeva, Barcelony, Niš, na Sardíniu a mnohých ďalších miest.
Lacné letenky Ryanair
O výpredaji informovalo na svojej facebookovej stránke bratislavské letisko. Ceny jednosmerných leteniek s odletom z Bratislavy štartujú na sume 5,99 eur do talianskej Bologny.
Zaujímavú cenovku majú aj odlety do Burgasu či srbského mesta Niš, kam si s akciovou letenkou môžete odletieť za 6,99 eur.
V ponuke sú ale aj mnohé ďalšie a nesmierne lákavé destinácie – Paríž za 9,99 eur, Atény, Izrael alebo Kyjev za 12.99. Kompletnú ponuku jednosmerných letov nájdete na webe leteckej spoločnosti Ryanair.
Ak vám však žiadne z nich nevyhovujú, pozrite si ďalšie akciové letenky z Bratislavy do európskych destinácii.
Tunguská udalosť: Najväčšia explózia v dejinách ľudstva nie je stále pochopená. Prirovnávajú ju k Cár bombe
Koniec lacných nákupov z Číny, clo podlieha novým pravidlám: Za to, čo kedysi stálo 5 eur, dáme dnes 15 eur
Navštívili sme vodnú nádrž, netrúfli sme si do nej ponoriť ani prst. Slovák nám popísal, ako takmer prišiel o peniaze
Drew Barrymore bola ako 13-ročná závislá od drog, musela čistiť záchody. Dnes je legendou Hollywoodu















Nahlásiť chybu v článku