Foto: Pixabay/Pixabay

Ryanair, spustil dnes obrovský výpredaj leteniek s názvom “Májové šialenstvo”.

Ponúka vyše 500 000 leteniek so zľavou až do 20 % . Chce tak umožniť zákazníkom zarezervovať si letné dovolenky za najnižšie ceny na poslednú chvíľu, teda „last minute“.

Letenky sú k dispozícii pre lety v období od júna do septembra a rezervovať si ich možno len na webovej stránke Ryanair.com. Akcia trvá len do zajtra, do utorka 22. mája.

Robin Kiely, hlavný hovorca Ryanairu povedal: „Leto sa blíži a ako lepšie ho osláviť ako letnou dovolenkou. Spustili sme masívny výpredaj leteniek so zľavami až do 20 %. K dispozícii je vyše 500 000 leteniek pre lety v období od júna do septembra. Táto skvelá ponuka sa skončí o polnoci v utorok 22. mája, takže zákazníci musia byť rýchli a čo najrýchlejšie rezervovať lety na Ryanair.com“.

Z Bratislavy si možno rezervovať letenky od 9,99 € do Milána či Nišu v Srbsku, letenky od 12,99 € do Bruselu či Londýna a iných destinácii.

Foto: Ryanair.com

Letenky sú naozaj za skvelé ceny a tak neváhajte. Ceny sú na dnes a letenky sa postupne vypredávajú, ak si teda chcete užiť niektorú z destinácii a kúpiť si do nej letenku za takéto smiešne sumy, rozmýšľajte čo najkratšie, možno už za pár minút či hodín budú beznádejne vypredané.

Pozri aj: Takto sa dá cestovať aj bez peňazí. Vďaka týmto webstránkam dokáže ušetriť stovky eur a cestovať takmer zadarmo po celom svete

TS
Príbehy
0
Komentovať (0)