foto: instagram.com/privatejetstudio

Ste už chorí z toho, že musíte na fotenie „selfíčok“ používať zrkadlo v mamkinej kúpeľni?

Ak pociťujete neprekonateľnú túžbu posunúť svoj narcizmus na sociálnych sieťach na nový level, teraz máte skvelú príležitosť. Odteraz môžete aj vy budiť dojem, že popíjate šampanské v súkromnom lietadle bez toho, aby ste ho museli vlastniť. No nie je to perfektné riešenie?

Kto s týmto skvelým nápadom prišiel? Bola to spoločnosť z Ruska, Private Jet Studio. Užívateľom sociálnych médií ponúka príležitosť utratiť značnú čiastku vreckového za to, že si posedia v súkromnom lietadle a urobia si zopár fotografií, aby v ostatných užívateľoch vzbudili dojem, že majú dostatok peňazí na rozhadzovanie. Aj keď je pravda niekde úplne inde.

Ak tomu tak celkom nerozumiete, nevadí. To ani my. Chcete vedieť, koľko vôbec takáto zábavka stojí? Ak si zaplatíte 244 dolárov (čo je v prepočte 206 eur), môžete dve hodiny pózovať do ľubovôle a fotograf zachytí každý váš pohyb. Lietadlo je samozrejme na zemi, nie vo vzduchu. Chceli by ste mať radšej video? Žiadne stresy, aj to sa dá. Za 396 dolárov (čo je v prepočte 335 eur).

Ak by ste radi dosiahli instagramovú dokonalosť, k vašim službám sú aj profesionálni make-up artisti a kaderníci. Vaše zábery môžu vyzerať napríklad aj takto.

Фотосессии в салоне частного самолёта в центре Москвы!

A post shared by PRIVATEJETSTUDIO (@privatejetstudio) on

#love#music#privatejet#luxury #fashion#style#model#instadaily#followme#foto#photographer#hype#style#sexy#photomodel#photoshoot

A post shared by PRIVATEJETSTUDIO (@privatejetstudio) on

Misha Marvin из Black Star ⭐️на нашем борту.

A post shared by PRIVATEJETSTUDIO (@privatejetstudio) on

ПРОВОДИМ ФОТОСЕССИИ НА БОРТУ ЧАСТНОГО САМОЛЁТА

A post shared by PRIVATEJETSTUDIO (@privatejetstudio) on

Každý má iné túžby a možno odfotiť sa v súkromnom lietadle patrí medzi tie vaše. Ak je ešte stále nesplnená, je čas vyraziť na výlet do Ruska.

Pozri aj: Týchto 15+ ilustrácii perfektne ukazuje, aké je to mať dieťa v 25 rokoch

ladbible, instagram
Príbehy
0
Komentovať (0)