foto: childcare.co.uk

Stráženie detí nie je pre každého, no strážiť deti v dome, v ktorom straší, je ešte o level horšie.

Istá rodina v Škótsku hľadá pre svoje deti pestúnku, ktorá by pri nich mohla aj bývať. K tomu plat, o ktorom sa mnohým možno tak sníva, 50-tisíc libier, čo je viac ako 4-tisíc libier na mesiac. No v dome, v ktorom rodina žije, straší.

Dom sa nachádza v oblasti Scottish Borders a podľa opisu rodiny ide o peknú priestrannú historickú budovu s nezameniteľným výhľadom. Na to, aby ste v tejto nádhere mohli žiť, stačí, aby ste sa starali o 5- a 7-ročné deti. A zvykli si na strašidlá.

Možno si myslíte, že ide len o preháňanie poverčivej rodinky, no už päť pestúnok odtiaľ odišlo, kvôli zvláštnym nadprirodzeným javom. „V dome žijeme už 10 rokov. Pri kúpe nám hovorili, že v ňom straší, ale pre kúpu sme sa rozhodli aj tak,“ píše matka rodiny v inzeráte. Od vtedy sa päť pestúnok sťažovalo na zvláštne veci, ktoré sa diali v dome. Rôzne zvuky, rozbité sklo či pohybujúci sa nábytok.

childcare.co.uk

Osobne sme žiadne zvláštne javy nevideli, keďže sa pravidelne stávali vtedy, keď som nebola v dome, no radi zaplatíme viac, ako je bežné, ak sa niekto odhodlá a príde k nám.“ Za ich úprimnosť ich môžeme obdivovať, nie je veľa ľudí, ktorí by to priznali na rovinu. No zároveň je mnoho ľudí, ktoré v žiadne nadprirodzené javy neveria a predpokladáme, že záujemcov mať určite budú.

Myslíte si, že je to len reklama na vzbudenie záujmu? Skúste šťastie, možno prijmú práve vás.

Pozri aj: Od vrahov až po nukleárnu hrozbu. Toto je 10 najstrašnejších audionahrávok, ktoré nájdete na internete

ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)