Foto: IMDB

Dwayne “The Rock” Johnson sa v novinke Jumanji: Vitajte v džungli musel vžiť do postavy introvertného gamera Spencera, ktorý je jeho úplnym opakom.

Jumanji: Vitajte v džungli je o štyroch študentoch, ktorí objavia starú hraciu konzolu, ktorá ich vtiahne do fantastického sveta Jumanji. V ňom sa z nich stanú avatary, ktorých si na začiatku hry vybrali – z nevýrazného Spencera je mocný dobrodruh, svalovec Fridge sa zmení na drobného génia, z blondínky Bethany je zavalitý profesor a nemotorná Martha sa premení na odvážnu bojovníčku.

Jumanji však nestačí len hrať, Jumanji sa hrá s vami. Aby hrdinovia v hre nezostali uväznení naveky, musia zmeniť svoj pohľad na svet, no najmä samých seba. Johnsona nadchla šanca zahrať si postavu, ktorá je od neho absolútne odlišná.Bývalý wrestler však tvrdí, že hoci dnes je sebavedomý dospelák, nebolo tomu tak vždy. „Už v šestnástich som vyzeral na 45. Mal som takmer 2 metre, 110 kilo a bradu. Vo vnútri som bol však obyčajný tínedžer, ktorý sa snaží prísť na to, kým je. Od tohto pocitu som sa odrazil – chcel som divákov presvedčiť o tom, že sa nepozerajú na The Rocka ale na mladého, introvertného študenta.

Okrem Johnsona sa v Jumanji: Vitajte v džungli predstaví trojica známych hollywoodskych hviezd – komici Jack Black (Kung Fu Panda, Gulliverove cesty) a Kevin Hart (Centrálna inteligencia) a čoraz populárnejšia ryšavka Karen Gillan, známa zo seriálu Doctor Who či z marvelovky Strážcovia Galaxie.

Ako sa Johnson popasoval s úlohou pubertiaka, môžete vo vašich kinách vidieť práve teraz. Film Jumanji: Vitajte v džungli na vaše plátna prináša spoločnosť Itafilm.

Pozri aj: Režisérka ho nakrúcala tri roky. Slovenský film o migrácii Slovákov do zahraničia, si budete môcť pozrieť už zajtra v premiére na Dvojke

TS Itafilm
Príbehy
0
Komentovať (0)