foto: YouTube, Pexels

Skupina, ktorá bojuje za práva zvierat tvrdí, že Belehrad sa stal hlavnou európskou destináciou pre zoofilných turistov.

Za poslednú dobu prispeli k rastúcemu počtu zvrátených turistov najmä Briti. Ich turizmus smerujúci do Srbska za účelom návštevy zvieracích bordelov v poslednej dobe narastá. Hlavné mesto Srbska, Belehrad, sa malo stať hlavnou destináciou pre ľudí, ktorých zmáhajú zvrátené sexuálne túžby. Ukájajú sa tu na zvieratách, akými sú kozy, ovce, somáre, psy, mačky, husi a kravy.

Pre Britov Srbsko nie je nijak neprístupné. Do východoeurópskej metropoly sa môžu poľahky dostať priamym letom z Londýna. Situácia sa však stáva ešte nechutnejšou po zistení, že títo ľudia cestujú v skupinách. Organizujú zájazdy, na ktoré cestujú spoločným autobusom.

Belgrade by night

Online reklama takýchto bordelov tvrdí, že ponúkajú sex so zvieratami za sumu od 70 do 150 eur. Pokiaľ si návštevník zaplatí 50 eur navyše, môže sa pri tom nakrúcať. Vyšetrovanie tohto nechutného prípadu sa pred časom dostalo aj do miestnej televízie RTL, kde bola odvysielaná reportáž.

V reportáži miestnej stanice sa objavili aj fotografie psa, ktorý mal na sebe oblečené sieťované pančuchy a opätky. Pavle Bihal, muž ktorý stojí za organizáciou Leviathan, skupinou bojujúca za práva zvierat chce, aby boli tieto kluby zatvorené. „Máme informácie o klube, ktorý sa nachádza v byte. V súčasnosti čakáme na potvrdenie lokality, aby sme to mohli nahlásiť polícii,“ povedal Bihal.

Podľa Bihalovej organizácie, najvyšší počet sex turistov, ktorí Belehrad z tohto nechutného dôvodu navštevujú, prúdi z Nemecka, Holandska, Švédska a Veľkej Británie. Predpokladá sa, že v Srbsku sa nachádza množstvo špecializovaných stajní a statkov, ktoré sa starajú o ukájaní týchto odporných chúťok.

Farmári, ktorí stoja za týmto typom bordelov nevidia na svojom projekte nič zlé, tvrdí ďalej Leviathan.

Pozri aj: Tento prešľachtený kôň pripomína skôr kreslenú postavičku či karikatúru. Veterinári pri pohľade na neho, dvíhajú varovný prst

mirror.co.uk
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy