Foto: Instagram (separ_dms)

Prípad už vyšetruje polícia.

Známy slovenský raper Separ mal využívať sfalšovaný úradný dokument. Ten mal luxusnému BMW, s ktorým parkoval pri hoteli Carlton v centre Bratislavy na chodníku, udeľovať výnimku z cestnej premávky, informuje Plus 7 dní.

Výnimka, ktorú malo jeho auto za čelným sklom, uvádzala, že držiteľom auta je Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR (ÚNMS SR). Úrad však o ničom netuší a žiadnu podobnú výnimku nevydal, dodáva portál.

„Vozidlo s týmto evidenčným číslom sa v našej správe nenachádza. Povolenie dokonca nemá správne špecifiká,“ povedal pre Plus 7 dní ÚNMS SR a dodal, že prípad už posunul orgánom činným v trestnom konaní. Výnimka mala byť vydaná v decembri minulého roka, na prvý pohľad však bolo vidieť, že ide o podvrh, keďže jej chýbali ochranné prvky.

Ako ďalej píše portál Plus 7 dní, o výnimke taktiež nevie ani krajský dopravný inšpektorát Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave. Výnimka na čelnom skle však uvádzala, že ju vystavil. Prípad je už v štádiu vyšetrovania a zaoberajú sa ním policajti príslušného útvaru KR PZ v Bratislave.

Portálu sa podarilo skontaktovať aj s manažmentom rapera. Ten tvrdí, že je v tom nevinne, bol uvedený do omylu a mal sa stať súčasťou podvodu. Viac informácií však zatiaľ známych nie je. Denník dodáva, že túto výnimku mala využívať aj jeho priateľka, Cynthia Tóthová.

Uložiť článok

Najnovšie články