foto: usanetwork, YouTube

Blíži sa jeseň a s ňou aj plno daždivých dní, kedy sa nedajú robiť takmer žiadne aktivity.

Obzvlášť nie potom, čo vo váš ešte stále drieme leto a takmer neustále pekné počasie, ktorým bolo sprevádzané. Jeseň býva nudná, ponurá a smutná, mnohým ľuďom sa spája s depresiami. Zoznam nových seriálov, ktoré sa k nám počas tohto obdobia dostanú, nie sú síce o nič veselšie, no o to viac vo váš umocnia pocit napätia. Majú úžasnú atmosféru, ktorá vás pohltí, no najmä sú veľmi sľubné.

Článok pokračuje pod videom ↓

Nepochádzajú totiž od amatérskych tvorcov a televízie, ktoré vedú ich produkciu, tiež nie sú nováčikmi na trhu. Poďte sa s nami spoločne pozrieť na zoznam tých najtemnejších televíznych kúskov, ktorých sa už nemôžeme dočkať.

Mindhunter

Mindhunter je americká seriálová dráma, ktorá bude mať premiéru 23. októbra 2017 na Netflixe. Seriál bude zasadený do roku 1979 a bude sa točiť okolo dvoch agentov FBI, ktorých stvárnia Jonathan Groff a Holt McCallany. v seriáli sa budú rozprávať s väzňami odsúdenými za vraždu, aby tak lepšie porozumeli ich mysleniu, čo by im pomohlo riešiť ich prebiehajúce prípady.

Tin Star

Tin Star je britská dráma podľa Rowana Joffa, ktorá debutovala na Sky Atlantic 7. septembra tohto roku. Taktiež má prísť na Amazon Prime 29. septembra 2017. Seriál sa skladá z desiatich častí a v hlavnej úlohe tu exceluje Tim Roth s Christinou Hendricks.

The Deuce

Ide o americkú seriálovú drámu, ktorá sa odohráva ba Times Square v New Yorku na začiatku 70. rokov minulého storočia. Tento seriál napísal a vytvoril David Simon, americký novinár, spisovateľ a producent, s ďalším spisovateľom Gergom Pelecanosom. The Deuce rozpráva príbeh legalizácie porno-priemyslu v New Yorku na začiatku 70. rokov. Hovorí tiež aj o problematike šírenia pohlavných chorôb a drogách, ide o autentický zážitok, ktorý vychádza z reálnych udalostí.

Alias Grace

Alias Grace je kanadsko-americká miniséria, v ktorej si hlavnú úlohu zahrala Sarah Gordon. Ide o adaptáciu rovnomenného románu z roku 1996. Vysielať sa bude na CBC v Kanade a celosvetovo ju budete môcť zhliadnuť na Netflixe. Skladať sa bude zo šiestich epizód. Na CBC bude premiéra odvysielaná dnes 25.9 a na Netflixe odštartuje 3. novembra.

A.P. Bio

A.P. Bio je nadchádzajúci americký komediálny seriál vysielaný na NBC. Sleduje osud učiteľa, ktorý chce využiť svojich žiakov k dosiahnutiu svojich cieľov.

The Sinner

Americká dráma, ktorá je adaptáciou rovnomenného románu Petry Hammesfahr. Pilotná epizóda bola odvysielaná 2. augusta 2017. Aj napriek tomu, že už sa blíži ku koncu je určite hodný zmienky, pretože ide o geniálne natočenú sériu, ktorá prekvapí svojimi zvratmi, no aj mimoriadne dobrými hereckými výkonmi.

Young Sheldon

Young Sheldon je seriál, ktorý vytvoril Chuck Lorre, rovnako ako Dva a pol chlapa a Teóriu veľkého tresku, z ktorej seriál vychádza. Ide o spin-off, ktorý hovorí o Sheldonovom živote v čase kedy mal 9 rokov a žil v Texase, kde navštevoval strednú školu. V seriáli sa objaví aj seriálový Sheldon, ako ho poznáme dnes. Jim Parsons sa tu však objaví len ako rozprávač.

Star Trek: Discovery

Seriál je zasadený viac než dekádu pred udalosťami z orignáleneho Star Treku. Posádka lode Discovery bude skúmať Federáciu Klingolnov a ich studenú vojnu.

Pozri aj: Konečne! Populárna streamingová služba Netflix bude budúci rok v ponuke slovenského operátora

adme.ru

Najnovšie články