Foto: Facebook - Městská policie Brno, oficiální stránka (reprofoto)

Mal obrovský problém s udržiavaním rovnováhy.

Policajná práca vie niekedy priniesť veľmi zvláštne a bizarné situácie. Svoje o tom zrejme vedia aj policajti z Brna, ktorí zastavili 24-ročného Slováka. Ten sa nočným Brnom potuloval na mol opitý, s dvomi prázdnymi krígľami v rukách a na bicykli, informuje tamojšia mestská polícia na sociálnej sieti.

Bol veľmi priateľský

Na záberoch z kamier je vidno, že mladý Slovák mal obrovský problém s udržaním rovnováhy a je priam zázrak, že sa nezranil. Keď ho zastavila policajná hliadka, bol mimoriadne priateľský a k pitiu alkoholu sa okamžite priznal.

„Strážnici 24-ročného Slováka dostihli na Kotliarskej ulici. Naladený bol veľmi priateľsky a chvíľami pôsobil až roztopašným dojmom,“ napísala polícia na facebooku. Muži zákona mu v dychu namerali 2,64 promile alkoholu.

Slovák sa ich následne pýtal, či sa táto hodnota ešte násobí dvomi. „Ak by som mal päť promile, divil by som sa, že som išiel na bicykli sám,“ dodal. Ešte predtým sa priznal, že vypil asi osem pív. „Ja viem, že to je hodne,“ zhodnotil.

Zverejnené video malo na sociálnej sieti veľký úspech a ľudia sa na Slovákovi náramne bavia. „Ak sa chcel vyhnúť všetkým dieram v ceste, nemohol ísť rovnejšie,“ zhodnotil jeden z komentujúcich. „Najprv to vyzeralo, že zahrieva pneumatiky ako jazdci vo formule 1, keď majú zahrievacie kolo,“ dodal ďalší.

Uložiť článok

Najnovšie články