interez.sk, Jaro Novák

Ste nedočkaví a chcete už konečne vedieť, aké ďalšie mená budú znieť na budúcoročnej Pohode? Michal Kaščák to už v týchto chvíľach prezrádza na Radiu_FM, no ak ostaneš s nami, dozvieš sa všetko podstatné.

Pohoda má za sebou už nejaké zverejňovačky. Medzi prvými menami prezradil trenčiansky festival ALT-J, v poslednom živom vysielaní na Rádiu_FM prezradila Pohoda až 17 mien, z toho niekoľko z nich bolo dosť silných. Veď takí Ylvis, Birdy či Bolo nás jedenásť sú projekty, ktoré sú jednoznačnou zárukou kvality či kvalitného humoru. Dnes Michal Kaščák spoločne s Tonom Repkom opäť navštívili Radio_FM, aby nám prezradil tri nové mená a pár informácii o Pohoda Párty. Ostaňte s nami, sledujte nás, a nič dôležité vám neujde. 

Pre aktualizovanie článku kliknite na TENTO ODKAZ.


Aj keď bolo zverejňovanie naplánované o deviatej, mierne meškanie nevadí nikomu. Na začiatok Michal spomína, že je čas, kedy veľa festivalov zverejňuje mnoho mien. Dnes zverejnia 3 mená a spoločne s Tonom oznamujú, že to bude akýsi začiatok prúdu zverejňovania mien v najbližšom období.


Začíname menom, ktoré prezentuje prvý spevák zlatej éry žánru grunge – Mark Lanegan.


Bez zbytočných slov sa rýchlo dostávame aj k druhému menu, o ktoré sa Pohoda snažila už niekoľko rokov. Je to jedno z najvýraznejších mien inteligentnej tanečnej hudby – Squarepusher.


Michal k tretiemu menu hovorí, že je to jedna z jeho najobľúbenejších vecí posledných rokov. Ide o dvojicu s názvom Sleaford Mods.


Už tento víkend sa bude v A4 konať Pohoda Párty, na ktorej sa predstavia tri veľmi zaujímavé mená – DJ Džbán, rusko-maďarské duo Gonsofus a britská dvojica Heymoonshaker. Viac informácii nájdete v tomto článku.


interez.sk (M. Blaško)
Príbehy
0
Komentovať (0)