Foto: 20th Television

Chybu si všimol až samotný producent seriálu a to tiež až po 23 rokoch.

Nie je nič, čo by si fanúšikovia masívnych seriálov užívali viac, ako vyhľadávanie chýb. A čo je lepším cieľom, ako najdlhšie vysielaný animovaný seriál všetkých čias? Simpsonovci odvysielali svoju 29. sériu a stále sa nikam nechystajú. To doposiaľ činí 639 epizód, čiže dostatok materiálu na analýzu.

Fanúšikovia seriálu už objavili extrémne množstvo chýb. Jedna im však až doposiaľ unikala a poukázať na ňu musel samotný producent seriál, Matt Salman. Ten ju zdieľal na Twitteri. Čo je však najzarážajúcejšie je fakt, že táto chyba pochádza zo 6. série a nikto si ju za 23 rokov nevšimol.

Ide o epizódu And Maggie Makes Three, ktorá predstavuje flashback do čias, kedy sa Homerovi a Marge malo narodiť tretie dieťa. K Bartovi a Lise sa mala pridať malá Maggie. Ako je však možné, že obraz dieťaťa, ktoré sa ešte nenarodilo, visí na stene za jeho rodičmi?

Aj majster tesár sa občas utne. O to pravdepodobnejšie to je v prípade kresleného seriálu, ktorý sa vysiela už takmer tri dekády. Hlavný producent seriálu, Al Jean, reagoval na Salmanov tweet slovami: „Dúfam, že si spokojný. Práve sme kvôli tebe vyhodili 17 ľudí,“ čo bol samozrejme len fór. Dabingová herečka Yeardley Smithová, predstaviteľka Lisy, sa zmohla len na prosté: „Oooops.

Je skutočne pozoruhodné, že komunita fanúšikov si tak podstatnú chybu až doteraz nevšimla. No to, že majster tesár sa tiež občas utne, v tomto prípade platí obojstranne. Simpsonovci sú doslova rajom pre vyhľadávačov chýb. Tie sa zvyčajne týkajú časovej kontinuity. Najvýraznejšia z nich je tá, že za 30 rokov postavy nezostarli ani o deň, no napriek tomu oslávili už niekoľko narodenín.

news.com.au
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy