Netflix

Asi je nám všetkým jasné, že pokiaľ hovoríme o filmoch, v ktorých vystupujú kanibali, najlepším z nich je Mlčanie Jahniat.

Zdravá konkurencia však nikomu nezaškodí. Samozrejme je však veľmi náročné porovnávať filmy s touto témou k jednému z najväčších veľkofilmov všetkých čias. Aj napriek tomu, film od Netflixu s názvom The Bad Batch v súčasnosti púta obrovské množstvo pozornosti. V hlavnej úlohe tu uvidíme Jasona Momou, ktorého môžete poznať zo seriálu Game of Thrones, no môžeme sa tešiť aj na mená, ako Keanu Reeves či Jim Carrey. Film je opisovaný ako krvavá a drsná zábava pre dospelých. Na komédiu sa však netešte. Film je zasadený do prostredia post-apokalyptickej Ameriky.

Vo filme sú ľudia, ktorí sú pre spoločnosť nežiadúci vyhnaní do púšte. V tejto oblasti sú miesta, ktoré viac nie sú považované za súčasť Spojených štátov, čo znamená, že tu neexistujú žiadne zákony.

Foto: Netflix

Kvôli tejto skutočnosti ľudia pojedajú ľudí, aby prežili. Toto miesto sa hemží kanibalmi, akými sú napríklad hipsteri upíjajúci sa v bare, v ktorom hrá výhradne Ska hudba. Postavy vo filme hľadajú osamotené miesto, ktoré sa nazýva Comfort. Vodcom tejto je oblasti je Keanu Reeves. Všetko to dohromady pôsobí naozaj zvláštne, no po tom čo túto zmes zvláštností vzhliadnete, nebude vám zostávať nič iné, ako pozrieť si film znova.

Podľa kritikov je film naozaj veľmi dobrý a jeho kontroverzná zvláštnosť mu len pridáva na atraktivite. Napriek všetkým veciam, ktoré môžu pôsobiť naozaj odpudzujúco, je film skutočne pútavý. A to najmä pre svoje mimoriadne zaujímavé spracovanie a skvelé herecké obsadenie.

Pozri aj: Internetom otriasa šokujúce zistenie. Pobúrená mamička zbadala v detskom seriáli o Včielke Maji nevhodnú narážku

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy