Foto: IMDB

K tráveniu času v lavici počas strednej školy patrí maľovanie a písanie rôznych nevhodných vecí na majetok školy.

Človek by však očakával, že keď jedinec dospeje, prejde ho to. Obzvlášť ak hovoríme o niekom, kto stojí za animáciou detského seriálu. Hovoríme o novom, modernom, tuctovom a nudnom spracovaní populárne nemeckého seriálu. Rozhnevaná Chey Robinson zavesila na facebook nahrávku, v ktorej sa mal ukázať penis, vyobrazený na kuse dreva v detskom seriáli.

Pripojili sa k nej aj ďalšie mamičky, ktoré mali potrebu toto zverstvo vykričať do sveta. V skutočnosti sú podobné narážky v animovaných filmoch bežné, aj keď nejde o nič čomu by sme sa tešili. Dieťa si však vo väčšine prípadov nič podobné ani len nevšimne, zatiaľ čo dospelí idú vyskočiť z kože. Radšej by sme sa mali asi tváriť, že nič ako penis neexistuje.

Escándalo por aparición de enorme pene en dibujito animadoEl episodio de la caricatura fue retirado de Netflix.Aparece un peneLa plataforma Netflix dio de baja el capítulomujer estadounidense, Chey Robinson, denunció que encontró una imagen "muy fuerte" en la serie para nenes "Las Aventuras de la abeja maya".El insólito dibujo de un pene aparece en una escena del episodio 35, el cuál la plataforma Netflix eliminó inmediatamente.La madre publicó en su Facebook un video en el que pone en pausa el capítulo y muestra el dibujo.Ni desde la plataforma de streming ni desde la compañía productora se dieron explicaciones al respecto.El programa, uno de los más exitosos para nenes de Netflix, fue lanzado en 1975 por la compañía japonesa Nippon Animation Company.

Posted by Noticias Internacionales on Samstag, 23. September 2017

Prosím buďte opatrí v tom, čo púšťate vašim deťom. Žiadny z týchto záberov som neupravovala, toto je Maya the Bee, Séria 1 Epizóda 35,“ napísala rozhorčená Chey na svoj facebookový profil. „Viem, že nebláznim a viem, že niečo také by nemalo byť v seriáli pre deti. Som extrémne znechutená, nie je žiadny dôvod, aby sa na niečo také pozerali moje deti.

Ako uvádza portál iDNES.cz: „Nie je to zďaleka prvýkrát, kedy detský seriál vzbudil pobúrenie. Vzdeláva verejnoprávna stanica. V oscarovom Levom kráľovi niektorí ľudia objavili slovo ‚sex‘ zostavené zo zvíreného prachu.

Pozri aj: Ponurá dráma či legalizácia porno priemyslu. Toto je 8 vysoko očakávaných seriálov, ktoré vám spríjemnia prichádzajúcu jeseň

ladbible.com, idnes.cz
Príbehy
0
Komentovať (0)