EIA, JanRevaj architects

Michal Blaško / / Lokál
Len prednedávnom sme vás informovali o tom, že v Jasnej plánujú už na jar začať so stavbou obrovského, 5 hviezdičkového hotela Damián Jasná.

Ter­mín otvo­re­nia je stanovený na rok 2018 a samotný hotel bude ponúkať 54 štandardných izieb a 1 pre­zi­dent­ský apart­mán. Okrem toho aj 104 štú­dií, 1 – 5 spál­ňo­vých, 18 luxus­ných rohových apart­mánov a 5 pent­hou­sov. To však nie je všetko. Spoločnosť ABC Jasná z Liptovského Mikuláša avizovala, že v strede strediska chce postaviť ďalšie nové apartmány a polyfunkčné domy.

Ako informuje portál reality.etrend.sk, projekt bude niesť pracovný názov Rezidencie Biela Päť – Úboč, pretože investor chce stavať v lokalite Úboč, blízko Hotelu Družba.

JanRevaj architects
EIA, JanRevaj architects

Celá rezidencia bude zložená zo šiestich šesťposchodových apartmánových domov a siedmych polyfunkčných budov. Budú to luxusné apartmány s dvomi spálňami, kúpeľnou, šatníkom, kuchynským kútom, jedálňou a obývacím priestorom. Polyfunkčné domy zatiaľ nemajú určené využitie, no ako sa pre portál reality.etrend.sk vyjadril investor: „V budúcnosti môže slúžiť ako reštaurácia, bar, bistro, predajňa či poskytnúť priestor rôznym službám potrebným pre rezidentov a turistov,“ svoju funkciu si určite nájdu.

JanRevaj architects
JanRevaj architects
JanRevaj architects
JanRevaj architects

S výstavbou sa začne taktiež na jar, konkrétne v apríli 2017.  Náklady na výstavbu budú 6,2 milióna eur a dokončená bude v máji 2019.

[totalpoll id=“77808″]

Pozri aj: V najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku vyrastie obrovský päťhviezdičkový hotel. Takto bude vyzerať

reality.etrend.sk


Komentovať (0)