Lucia Mužlová / / LifeHacking
Máte doma gramofón a platne? Ste jeden z tých „oldschool“ ľudí, čo tomu prišiel na chuť? Momentálne sa trendy vracajú, a tak, ako tomu je aj...

Máte doma gramofón a platne? Ste jeden z tých „oldschool“ ľudí, čo tomu prišiel na chuť? Momentálne sa trendy vracajú, a tak, ako tomu je aj v móde, ľudia opäť investujú do platní a gramofónov. Niektorí možno nielen kvôli zvuku. Ak ste nenašli nejaký starší doma na povale, dajú sa už zakúpiť aj nové, poprípade navštívte nejaký obchod so starožitnosťami a máte vyhraté. Staré, ale dobré a verte, že ešte dlhý čas gramofóny nevyjdú z módy.

Ak ste vlastníkom naozaj starých platní, ktoré majú nevyčísliteľnú hodnotu a začnete na nich badať známky „staroby“, máme pre vás riešenie. Samozrejme, môžete zájsť do obchodu a zakúpiť si obľúbený album na CD nosiči. Predpokladám, že ak ste naozaj zažratí do platní, oceníte však tento nápad. Neprídete o svoje staré platne, nemusíte zbytočne míňať za nové, zbavíte sa prachu a špiny a jediné, čo k tomu potrebujete je lepidlo na drevo. Dúfam, že vám nasledujúce video pomôže a určite nám dajte vedieť, či ste s výsledkom spokojní.

[youtube _gyvipBs6Vs 720 410]Komentovať (0)