Foto: Warner Bros. Entertainment Inc.

Rozoberať otázku úspešnosti nového filmového spracovania najlepšieho Kingovoho románu je už asi zbytočné.

Ide o naozaj veľmi úspešný film, ktorý sa umiestnil v rebríčku hororov s najlepším zárobkom počas celej filmovej histórie na piatom mieste. Je to skutočne úctyhodné, keďže kultové Čeľuste boli vpred len o tri priečky, a filmu Andyho Muschiettiho sa tiež podarilo predbehnúť tituly, ako V zajatí démonov alebo Mlčanie jahniat. Gary Dauberman, jeden zo spisovateľov, ktorý pracuje na scenári k pokračovaniu To, sa vraj už podpísal pod pokračovanie, a teda sa rozhodne máme na čo tešiť.

Očakáva sa, že režisér Andy Muschietti a producenti Barbara Muschietti, Roy Lee, Dan Lin, Seth Grahame-Smith a David Katzenberg sa vrátia tiež. O kvalitné spracovanie sa teda obávať nemusíme. Pre tých z vás, ktorí trpia fóbiou z klaunov, to zrejme nie je najlepšia správa, no premiéra Kapitoly 2 je skoro za dverami. Warner Bros. a New Line Cinema totiž oznámili, že na premiéru sa môžeme tešiť už 6. septembra 2019.

Kapitola 2 bude opisovať osudy postáv o 27 rokov neskôr. V príbehu však veľmi podstatnú časť zohrajú flashbacky, ktoré nás vrátia k príbehu z prvej časti, takže sa zrejme môžeme tešiť aj na návrat hereckého obsadenia z prvého dielu. Režisér Muschietti pred časom povedal, že chce, aby natáčanie začalo na jar 2018. „V druhej časti januára už pravdepodobne budeme mať scenár. Prípravy máme naplánované na marec. Prvá časť je len o deťoch. Druhá časť bude o týchto postavách, no o 27 rokov neskôr. Teda o tých istých postavách v dospelosti. Scény však budú doplnené o flashabacky do roku 1989, kedy boli deťmi.

Pozri aj: Herec, ktorý stvárnil klauna v horore To, nechal z filmu vystrihnúť jednu scénu. Bola až príliš desivá

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy