Foto: Facebook (Jaque Hines)

Jaque Hines urobila všetko preto, aby mohla svoju dcérku kŕmiť dojčením. Po 15 týždňoch trápenia sa rozhodla, že pumpovať svoje mlieko bude najrozumnejšia cesta.

Podľa slov Jaque, jediný spôsob ako môže svojej dcére zabezpečiť správne živiny, je kŕmiť ju materským mliekom. A my sa s ňou hádať určite nebudeme. Aj napriek tomu, že sa jej darilo, čo si zaumienila, stále nedokázala sama seba porovnať s ostatnými mamičkami, obzvlášť v dobe, kedy sa všetci pýšia svojimi úspechmi na sociálnych sieťach. Jej dieťa totiž odmietalo klasické kojenie. Zatiaľ čo si prezerala krásne fotky, na ktorých ostatné ženy dojčili, mala pocit, že robia pre svoje deti niečo, čo ona nedokáže. Vtedy ju napadlo, že mamičky, ktoré si odsávajú mlieko by sa tiež mali dočkať uznania.

Tiež som chcela mať svoju vlastnú formu pocty voči môjmu dieťatku. Mala som potrebu ukázať ženám, ktoré majú podobný problém, že aj napriek veľkému vyťaženiu, je na tom niečo krásne,“ vysvetlila Jaque. Oslovila fotografku Charity Williams, ktorá fotila jej dcéru v čase narodenia a následne po šiestich mesiacoch, aby jej opäť vytvorila pekné zábery. Predstavila jej svoj koncept a fotografke sa nápad ihneď zapáčil. Za ten čas jej dcérka dovŕšila vek jedného roku a Jaque zapózovala pred objektívom pri odsávaní.

Posted by Jaque Hines on Montag, 4. September 2017

Pôvodne plánovala fotky zverejniť len v súkromnej skupine na Facebooku, pre mamičky s podobným problémom. Potom čo ju však ostatné mamičky prosili, aby fotky zdieľala ďalej, rozhodla sa ich uverejniť na svojom profile. „Či to robíte desať minút, alebo desať mesiacov, užite si svoju cestu,“ napísala Jaque do popisku ku svojim fotkám.

Posted by Jaque Hines on Montag, 4. September 2017

Musíte si uvedomiť, že ste krásne, odsávanie je krásne, robíte to najlepšie ako viete, nie ste na to samé, nech sa deje čokoľvek, vaše dieťa  vás miluje… Vaša láska neostane nepovšimnutá, pretože keď vidíme, ako sa našim deťom darí, vieme, že sa to všetko vyplatilo.

Posted by Jaque Hines on Montag, 4. September 2017

Posted by Jaque Hines on Montag, 4. September 2017

Odkedy Jaque publikovala svoje fotky, získala už 5 600 lajkov a stovky komentárov, v ktorých ju podporili ostatné mamičky a niektoré z nich sa tiež podelili o svoje skúsenosti. Jaque sa teší veľkej popularite fotiek a taktiež pochopeniu zo strany stoviek ďalších ľudí.

Pozri aj: Bizarný liek proti opici. Svojská mamička ponúkala na svetoznámom festivale Burning Man svoje materské mlieko

redbookmag.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy