Foto: Instagram (lenkasoosova/telerano)

Jedna z najstabilnejších moderátorských dvojíc dáva Teleránu zbohom.

S Teleránom sa takmer po dvadsiatich rokoch lúčia obľúbení moderátori Lenka Šóošová a Roman Juraško. Boli jednou z najstabilnejších a najdlhšie vysielajúcich moderátorských dvojíc na slovenských obrazovkách.

Informovala o tom Markíza s tým, že ich posledné spoločné vysielanie bude 28. mája. Ako prezradila Lenka Šóošová, rozhodnutie nebolo jednoduché a ani rýchle a odchádza na vlastnú žiadosť. „Teleráno je moja srdcová záležitosť, splnený sen, časť mojej identity a tiež kus života. Životnú energiu však nemáme bezodnú a čas prináša do života nové priority. Cítim, že s Teleránom sme si už všetko odovzdali a náš spoločný čas sa naplnil,“ povedala a dodala, že je čas posunúť sa ďalej.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Kde ich budete môcť vidieť?

Prezradila, že čo sa týka jej plánov, v prvom rade si chce oddýchnuť a venovať sa rodine. Neskôr sa chce venovať autorským projektom, ale viac prezradí, až keď načerpá dostatok síl. „S Markízou a jej divákmi sa lúčim s obrovskou pokorou a vďakou.“ Stabilnou súčasťou Telerána tak zostanú dve dvojice, Kvetka Horváthová a Tomáš Juríček a Lucia Hlaváčková a Matúš Krnčok. Čo sa týka Romana Juraška, od 3. júna 2024 bude posilou magazínu Reflex.

Roman sa Lenke za všetky roky poďakoval a dodal, že hoci sa spoločné ranné vstávanie končí, priateľstvo pokračuje, a to je pre neho najdôležitejšie. „Teleráno navždy zostane mojou srdcovou záležitosťou.“ Povedal tiež, že sa veľa naučil a spoznal úžasných ľudí, no je načase pohnúť sa ďalej. „Veľmi sa teším, že môžem ako moderátor doplniť skvelý tím magazínu Reflex.“

Uložiť článok

Najnovšie články