Foto: Wikimedia (Georges Biard, Casta03)

Hudobný priemysel je veľmi podlá záležitosť, ktorá nedá svojim obetiam pokoj ani po smrti.

Fantastický spevák označovaný za kráľa popu tragicky zomrel v roku 2009 na zástavu srdca. K tej dôšlo v dôsledku zle podaných liekov, za čo bol zodpovedný Jacksonov lekár Conrad Murrey. Ten istý človek sa vyjadril k nedávnej smrti spevákovho otca, Josepha Jacksona. Prehlásil, že nad jeho smrťou necíti zármutok a tiež to, že Joseph bol najhorším otcom v histórii.

Okrem tohto prehlásenia povedal Murrey aj to, že spevákov otec ho mal nechať chemicky vykastrovať. Tento čin mal Jacksonov otec spáchať za účelom, aby sa po puberte jeho hlas netlačil nižšie, ale zostal na vysokej úrovni. Murrey tiež povedal, že počas rokov, kedy sa o Jacksona staral, sa mu spevák zveril s mnohými záležitosťami, ktorými si v detstve prešiel.

Joseph Jackson Cannes 2014.jpg
Wikimedia

Murrey v roku 2016 tiež tvrdil, že otec mu pichal hormonálne injekcie. Taktiež za účelom udržania hlasu. Ďalej poznamenal, že Michael bol zo svojho otca natoľko vydesený, že sa v takýchto chvíľach povracal. O tom, že Joe Jackson bol kontroverznou osobnosťou, sa vedelo vždy. Presnejšie už od čias, kedy začal menežovať kapelu jeho detí, Jackson 5.

The Jackson 5 v roku 1969(v strede Michael)
Wikimedia

Joe robil manažéra aj Jacksonovi počas jeho sólovej kariéry. Nie je isté nakoľko sú tieto tvrdenia pravdivé, no istý je fakt, že pokiaľ zažijete slávu za život, vaše meno nebude mať pokoj ani po smrti. Murrey na záver povedal: “Hovorí sa, že len dobrí ľudia umierajú mladí. Dúfam, že Joe Jackson dospeje k svojmu vykúpeniu v pekle.” Ukončil svoje odvážne obvinenia Murrey. Joe Jackson bol pochovaný na tom istom cintoríne v južnej Kalifornii, ako jeho syn Michael.

Michael Jackson Net Worth

Pozri aj: Kvôli dokonalému záberu prišla takmer o život. Známu influencerku počas fotenia napadol žralok

allthatisinteresting.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )