Foto: pixabay

Pokiaľ patríte k tej skupine ľudí, ktorá premýšľa nad tým, ako vyzerá váš sexuálny život v porovnaní s ostatnými ľuďmi, dnes máte šťastný deň.

Pretože na základe prieskumu zahŕňajúceho 2 000 ľudí zo Spojených štátov a z Európy bola odhalená štatistika, ktorá pozná priemerný počet partnerov, ktorých ľudia mali naprieč svojim životom. Podľa Superdrug survey ženy, ktoré mali 14 a viac sexuálnych partnerov sú mužmi považované za príliš promiskuitné. Na druhej strane ženy dokážu zrejme o čosi viac odpúšťať, keďže podľa nich je u mužov 15 a viac partnerov príliš veľa.

Prieskum teda zistil, že priemerný počet sexuálnych partnerov vychádza na číslo 6 u mužov a 7 u žien. Aj napriek výhradám voči vyššiemu počtu partnerov sa obe pohlavia zhodli, že 7 je ideálny počet sexuálnych partnerov v priebehu života. Traja z desiatich ľudí sa zhodli na tom, že vyšší počet partnerov môže byť priamy dôvod pre rozchod. Samozrejme to, čo ľudia preferujú sa líši od krajiny ich pôvodu či od oblasti, v ktorej dlhodobo žijú.

onlinedoctor.superdrug.com

Ľudia vo Francúzsku tvrdia, že tento ideál sa pohybuje okolo čísla 10, zatiaľ čo podľa Holanďanov je to šesť. Ale ako je už tomu zvykom, ľudia k sebe nie sú tak celkom úprimní. Hovoríme stále o priemere, no muži sa ukázali ako jedinci, ktorí potrebujú vyzerať lepšie pred ostatnými. Aj keď si nie sme istí, nakoľko sa dá v tom smere vyzerať lepšie pri dvíhaní počtu sexuálnych partnerov. Až 17,5 % mužov prehnalo tento počet, zatiaľ čo u žien to bolo len 8,2%. Opačná situácia však tiež nie je nič čím by sa mal niekto pýšiť. Totižto 18,6% percenta žien uviedlo nižší počet partnerov, zatiaľ čo u mužov to bolo len 13,7%.

Pexels

Z prieskumu teda vychádza, že muži majú počas svojho života menej partnerov, zatiaľ čo však majú aj dva krát vyššiu šancu, že budú svojej polovičke klamať. Je však jasné, že nemôžeme súdiť jednotlivcov podľa štatistiky, ktorá má informačné účely. Pokiaľ ste dôverou voči svojmu partnerovi presvedčení, nemali by ste sa týmto prieskumom nechať negatívne ovplyvniť.

Pozri aj: Vedci zistili, ako môžete mať ten najvášnivejší sex. Stačí ak budete odlišovať tieto dve veci

indy100.com
Príbehy
0
Komentovať (0)