Kapela Yelllowe si uctila svojich zahraničných fanúšikov singlom

Advertisements

Mladá slovenská kapela Yellowe, ktorá prežila leto nabité koncertami doma i v zahraničí prichádza s novým singlom, ktorý nesie názov „When I saw you“. 

Nový singlel „When I saw you“ je narozdiel od iných piesní z tvorby napísaný v angličtine. Je veľmi chytľavý a je písaný aj pre zahraničných fanúšikov kapely. Slováci sa ale nemusia báť, táto verzia piesne sa pripravuje aj so slovenským textom.

yellloweKapela YELLLOWE je slovenská pop-rocková skupina, ktorá vznikla v. r. 2008. Založili ju bývalí členovia skupín The Bridge (neskôr The Bridgeheads) a RustyFace. Pôvodnú zostavu, Jozef Dikun-gitara, Jaroslav Geci-bass gitara, Stanislav Čekan-bicie doplnil v r. 2010 na mieste speváka František Pivovarník. Po príchode nového speváka skupina vydáva svoj debutový singel pod názvom Koniec, ku ktorému je natočený aj videoklip. Symbolický názov singla ohlasuje koniec jednej éry a začiatok nového skutočne fungujúce obdobia. Skupina hráva v kluboch, festivaloch nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.Share on Facebook0
Zobraziť viac
Komentovať (0)

Advertisements