Foto: Teepr

Ako je už tomu zvykom, Japonsko pri trendoch nezaostáva. Nikdy. Dokonca sa s vlnou módy drží natoľko, že prináša vlastné trendy.

A inak tomu nebolo ani tento raz. Pokiaľ príde letný čas a treba sa navliecť do plaviek, mnoho žien s tým má problém. Nie preto, že by neboli stotožnené so svojou postavou. Ale práve tá je veľmi rozličná a každé telo je unikátne. Často sa stane, že žena potrebuje celkom inú veľkosť vrchného dielu plaviek ako spodného. Najmä ženy, ktorých prsia smerujú do strán, si pri väčšine plaviek vytrpia svoje.

Teepr.com

Japonskí dizajnéri, preto vymysleli elegantný spôsob ako ich diskomfort vyriešiť. Ide o typ pŕs, kedy sa medzi dvojicou nachádza veľká medzera. Bývajú o čosi plnšie a určite nepredstavujú prekážku. Je veľa strihov spodného prádla, vďaka ktorým sa môže ktokoľvek cítiť pohodlne. Hovoríme však o niečom celkom inom v prípade plaviek. Z tohto riešenia sa okamžite stal trend, a preto sa aj ženy s prsiami do strán môžu na pláži komfortne pochváliť svojimi krivkami. Plavky sa majú svojím vzhľadom ponášať na znak z Japonskej abecedy 人, ktorý zastupuje osobu alebo človeka.

Teepr.com
Teepr.com
Teepr.com

Pozri aj: Čínske ženy zachvátila nová šteklivá výzva. Prsia si stláčajú do tvaru srdca a tieto fotografie potom zdieľajú s celým svetom

noonecares.net

Príbehy
0
Komentovať (0)