Foto: 9GAG

Nemravné. To je to správne slovo. Avšak nie z hľadiska bežného pohľadu na nahé ženské telo. Nie je žiadnou novinkou, že cenzúra na internete je v Číne veľmi prísna.

A práve tento trend, ktorý sa v súčasnosti rozmohol raketovou rýchlosťou, sa správcom čínskeho internetu nepáči. Hovoríme síce o krajine, ktorá sa nikdy neunaví pri bizarných transformáciách svojho tela. Alebo jeho tvarovaním a ohýbaním. No to nič nemení na veci, že podobné príspevky sú považované za maximálne nemravné. Téma s názvom Heart Shape Boob si na Twitteri vyslúžila 2 milióny kliknutí a pritom vznikla celkom nevinne.

Youtube (Samdee 3D)

Teda nie až tak nevinne. Skôr vypočítavo, pretože podobné veci nikdy nevznikajú len tak. A aj tvarovanie ženských pŕs do srdca je vec, ktorá mala zabezpečiť jednej internetovej hviezdičke kúsok slávy. Tento trend rozmohla žena, ktorá zabáva svoje obecenstvo cez live stream. A keďže túžila po väčšom množstve fanúšikov, čo iné jej ostávalo? Musela sa jednoducho vyzliecť a začať si stláčať poprsie, kým z toho nevzišlo niečo esteticky lákavé. A zrejme sa podarilo.

Youtube (Samdee 3D)
Youtube (Samdee 3D)
Youtube (Samdee 3D)
Youtube (Samdee 3D)

Pozri aj: 15+ decentných a elegantných tetovaní, ktoré búrajú všetky stereotypy. Keď ich uvidíte, zatúžite po nich aj vy

dailymale.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)