Srdečne Vás pozývame na prvý ročník dizajnových trhov Šikovné ruky slovenských ludzí.

Hľadali ste nadupané trhy plné tých najlepších kúskov spod rúk slovenských tvorcov v kombinácii s potešením pre Vaše chuťové bunky? Už nemusíte! Srdečne Vás pozývame na prvý ročník dizajnových trhov Šikovné ruky slovenských ludzí. Táto výnimočná udalosť v sebe spája šikovných slovenských výrobcov, kvalitné produkty, nádych tradície i inovácie a lahodné gastronomické menu. 

Môžete sa tešiť na kreatívnych slovenských dizajnérov, tradičné pokrmy v modernej slovenskej gastronómii a na príjemnú atmosféru. Výrobky pre dospelých i pre deti, do domácnosti i na skrášľovanie… čaká Vás pestrý kolorit predajcov, ktorí používajú rôzne materiály, motívy a spôsoby výroby.

Pozvanie prijalo viac ako 40 slovenských dizajnérov, umelcov a šikovných výrobcov, ktorí sú pripravení ponúknuť všetkým nadšencom dizajnu, kreativity či handmade tvorby tie pravé, nefalšované, slovenské a najmä kvalitné produkty.

Svoje top výrobky predstavia napríklad MusK, Šupolka, Imani – zmysluplná móda, Moon socks, Rivica, Champeriko, Bambooska, Rencissa, Eva Gacho, Pletka, Stolárstvo Konrád, Porníky či PatentArt. Nebude chýbať ani voňavá káva, chutné vínko a sladké dobroty. Deti sa budú môcť zahrať v detskom kútiku od Juicy Monsters, nakúpiť si s pomocou rodičov krásne oblečenie od Fairy Tale či Zuppa, a to všetko si zabaliť do batôžteka od Môj Batôžtek. A pre havkáčov a mňaukáčov pripraví neodolateľnú ponuku MLS.

Náš šéfkuchár pripravil špeciálne menu, vďaka ktorému si môžete vychutnať atmosféru trhov dlhšie a spríjemniť si aj čas obeda v našej spoločnosti. K tomuto dátumu patrí neodmysliteľne aj martinské hodovanie, ktoré je špecifické kačacími pokrmami či sladkým štrúdľovým zákuskom.

Vychutnajte si dva víkendové dni v našej spoločnosti, inšpirujte sa, nakúpte si krásne veci, potešte sa dobrým jedlom.

Jednotlivých predajcov Vám budeme postupne predstavovať na stránke udalosti aj s krátkou vizitkou ku každému z nich.

Vstup je pre všetkých zdarma! Tešíme sa na Vás.

Dizajnový trh Šikovné ruky slovenských ludzí na Facebooku.

TS
Príbehy
0
Komentovať (0)