Foto: Screen: Youtube (HBO)

Je to tu.

Rok 2019, ktorý symbolizuje obdobie hojnosti pre svet televízie a filmu. A v rámci toho HBO uverejnilo teaser na svoje najočakávanejšie pokračovania seriálov. Nechýbali tu tituly ako Big Little Lies, True Detective, Barry či mimoriadne obľúbená Hra o tróny. Aj napriek tomu, že dohromady nám Home Box Office doprial len 5 sekúnd z poslednej série Game of Thrones, fanúšikovia seriálu sú vo vytržení.

Tí sa dožadujú traileru už nesmierne dlhú dobu a stále márne. Doposiaľ bol dostupný len animovaný teaser, ktorý upozorňoval na blížiacu sériu. Netreba snáď ani hovoriť, že jej vydanie nie je veľkou udalosťou len pred fanúšikov, ale aj pre tvorcov.

Veď skrz poslednú sériu urobili z Game of Thrones najdrahší seriál vôbec. Pri hviezdnom obsadení, hodinu presahujúcej stopáži epizód a množstve efektov, sa niet čomu čudovať.

A televízia zrejme predpokladá, že peniaze sa im vrátia aj s tučným ziskom. V pár záberoch, ktoré sú zatiaľ k dispozícii môžeme vidieť, ako Daenerys prichádza do Winterfellu a víta ju tu Sansa s Jonom. Tá Daenerys adresuje slová: „Winterfell je váš, vaša výsosť.

Je nad slnko jasné, že sa máme na čo tešiť. HBO sa naposledy vráti na obrazovky v apríli, a preto môžeme len tipovať, že poriadny trailer dostaneme koncom tohto mesiaca.

thisisinsider.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy